Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kyocera fs-1200 zadziwiajace - drukuje w negatywie

27 Lip 2004 16:04 2291 3
  • Poziom 13  
    witam , mam takie pytanko , dlaczego ta drukarka drukuje w negatywie , naprawiam pewnemu kolesiowi hurtowo drukarki , zrobilem juz z 30 kyocerek i wiele wiele innych ale to mnie zaskoczylo , podlaczam , drukuje stronke statusowa a tu powaznie cala w negatywie , cala strona czarna a literki biale , strona kir mode tez i testowa w w2k tez w negatywie , reset drukarki a ona swoje nadal w negatywie , ale negaty idealny , calutka strona zaczerniona jak marzenie zadnych pasow ani nic , a literki tez idealne i w dodatku bardzo dobrze zgrzana , po piecu wydruk nie brudzi i takie tam..... bede wdzieczny za pomoc w rozwiazaniu tego problemu....
  • Poziom 13  
    moze wtyczke do kontaktu odwrotnie wsadziles!! - a tak powaznie to interesujace zjawisko. sprawdzales na innym wkladzie?
  • Poziom 24  
    Niewiem jak w tej ale ja miałem taką kocyerę, niepamiętam modelu w
    której wybierało śie w menu że ma tak drukować sprawdz czy u ciebie
    też nie wybrano tego.
  • Poziom 13  
    problem rozwiazany , zaczalem wymieniac wszystko pokolei i co sie okazalo ?? jesli do kyocery fs 1200 wlozymy plyte kontrolera od kyocery fs 3700 to bedzie drukowala w negatywie , poprostu koles ktoremu robie te drukarki przywiozl je od poprzedniego mechanika , ktory sie okazal droki i debilny bo jak skladal powsadzal wszystko gdzieindziej , a tak na marginesie jakbyscie potrzebowali jakis czesci do drukarek to pisac smialo , puszcze za grosze...