Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Flashowanie 3310

27 Lip 2004 16:49 1004 7
  • Poziom 13  
    Czasami (jeśli jest nie pełna bateria) podczas wgrywania softu wyskakuje błąd. Wtedy wszystko rozłączam, wyjmuje baterie i wgrywam na nowo. A co gdyby podczas wgrywania nagle nastąpiła przerwa w dostawie prądu? Co wtedy się stanie z tel? Czy będzie można bez problemu wgrać soft ?
    I co by się stało jakbym wgrywał eeprom w tym czasie ???? Czy jeśli w telefonie nie ma ani flasha ani eepromu (są poprostu czyste) czy możliwa jest komunikacja kom->flasher->komputer ????
  • Poziom 13  
    fbz napisał:
    Czy jeśli w telefonie nie ma ani flasha ani eepromu (są poprostu czyste) czy możliwa jest komunikacja kom->flasher->komputer ????

ta oczywiscie
  • Poziom 37  
    Te telefony nie dadzą się zniszczyć w sposób programowy.Procesory w nich mają tryb boot który działa bez żadnego programu we flashu i służy właśnie do flaszowania.Przecież każdy telefon po wyprodukowaniu jest flaszowany (a nie pamięć zaprogramowana w programatorze).
  • Poziom 28  
    Tak jak piszą przedmówcy. Jeśli tel nie reaguje na przycisk "POWER" to wystarczy podpiąć mu ładowarkę i pójdzie :)
  • Poziom 12  
    nooo Tak jak chłopaki piszą wcześniej Poprostu zaczynasz wszystko od nowa Napewno softem ni popsujesz nic fizycznie
  • Poziom 21  
    Rada: Flashuj jak masz baterię naładowaną na fula i napewno nie bedziesz miał problemów...
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    i najlepiej na win 98 bo z XP to taaakie się rzeczy dzieją że hohohho
  • Poziom 21  
    cieyo1 napisał:
    i najlepiej na win 98 bo z XP to taaakie się rzeczy dzieją że hohohho

Ja mam Win XP i narazie nie miałem wiekszych problemow :D