Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA 6300 nie chce się wyłączyć

Krissowik 14 Lut 2010 13:37 4424 10
  • #1 14 Lut 2010 13:37
    Krissowik
    Poziom 2  

Posiadam telefon NOKIA 6300, od kilku dni nie mogę go wyłączyć, na wyświetlaczu przy poprzednim wciśnięczu wyłącznika telefonu pojawia się ikonka "wyłącz sie" kiedy ją wybieram telefon i tak się nie chce wyłączyć. Wyłączyć go mogę jedynie poprzez wyjęcie baterii ale później telefon bardzo długo się włącza. Czy możecie mi podpowiedzieć jakie są przyczyny tego i co ewenntualnie z tym zrobić ?:cry:

0 10
  • #2 14 Lut 2010 17:27
    rekordgsm
    Poziom 31  

Możesz wyjąć baterię, ewentualnie zanieść do serwisu.

0
  • #3 14 Lut 2010 20:59
    geryon
    Poziom 17  

dziwne troszkę , a nie mial kontaktu z wodą albo jakimś upadkie mczy cos?
    Ja bym zaczął od wgranai nowego softa.

0
  • #4 15 Lut 2010 12:25
    mizex
    Poziom 9  

Gorzej jakby sie nie wlaczal :-) Naladuj baterie na full, nastepnie zainstaluj Nokia PC Suit, na stronie nokia.pl masz mozliwosc aktualizacji oprogramowania. Sciagniesz nokia software updater, podpinasz telefon w trybie pc suit i start. 10 minut i masz nowy soft wiec pewnie twoj problem zostanie rozwiazany, wyglada to na wade softu.

0
  • #5 15 Lut 2010 13:24
    stolar82
    Poziom 2  

Ja proponowałbym zanieść telefon do serwisu na wymianę softu, aktualizacja nie wymienia całego programu w telefonie. Jeśli uszkodzona jest część epromu (a często się to zdarza) to aktualizacja nie pomoże.

0
  • #6 15 Lut 2010 16:38
    geryon
    Poziom 17  

ja bym zaczął jednak od samodzielnego aktualizowania bo moze jednak to pomoże i wtedy bedziemy stratni pare gorsze w zależności od serwisu :) A jesli takowa aktualizacja nie pomoże to wtedy serwis no chyba ze posiadasz jakiśsprzęt do tego typu rzeczy.

0
  • #7 20 Mar 2010 16:07
    alank
    Poziom 2  

Witam
    niestety tez mam taki problem nie da się włączyć telefonu.Wyskakuje tylko napis Nokia. I ekran powoli gaśnie. I za każdym razem tak jest.
    :cry:

Dodano po 49 [minuty]:

Bylem w komisie ale nie umieli mi pomoc. Powiedzieli żebym zrestartował soft, ale jak to zrobić.

0
  • #8 20 Mar 2010 16:40
    stanek24
    Poziom 13  

Jak wyskakuje tylko napis Nokia to zacznij od wgrania softu.

0
  • #9 20 Mar 2010 20:40
    Artech
    VIP Zasłużony dla elektroda

alank napisał:
    Witam
    niestety tez mam taki problem nie da się włączyć telefonu.Wyskakuje tylko napis Nokia. I ekran powoli gaśnie. I za każdym razem tak jest.
    :cry:

Dodano po 49 [minuty]:

Bylem w komisie ale nie umieli mi pomoc. Powiedzieli żebym zrestartował soft, ale jak to zrobić.
    Broń Boże go jak najszybciej e od takich serwisów zmień go jak najszybciej dwa to nowszy soft załatwi sprawę

0
  • #11 22 Mar 2010 13:02
    Artech
    VIP Zasłużony dla elektroda

alank napisał:
    ja wgrać softa
    A o tym tu już wiele razy na forum było opisywane -zamykam

0