Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi 80 b4 2.0E benzyna+gaz

14 Lut 2010 18:23 3479 5
  • Poziom 9  
    Mam problem z odpaleniem audi b4 kręci już prawie łapie i dalej kręci i tak cały czas... Jak już uda się go odpalić pochodzi chwilkę po zgaszeniu nie ma problemów z odpaleniem... Ale jak postoi trochę to znowu trzeba się trochę pomęczyć. Co może być nie tak??

Dodano po 4 [minuty]:

Dodam jeszcze że wyjechałem z garażu było ok umyłem go potem jak chciałem zajechać do garażu to nie mogłem zapalić...
  • Poziom 29  
    Sprawdz czy nie ma wilgoci w aparacie zapłonowym w tak zwanej kopułce. Wysusz dobrze przewody zapłonowe
  • Poziom 9  
    sprawdź przewody wysokiego napięcia. najlepiej odpal go w nocy i otwórz maskę .patrz czy iskra przeskakuje po przewodach. jesli kable sa do wymiany to będą świecić nawiasem mówiąc przewody wn trzeba wymieniać często a zwłaszcza przy instal. gaz.
    od razu możesz zmienić palec rozdzielacza .
  • Poziom 26  
    Autora już dawno nie ma, suszenie rozkręcone na maksa. Nawet przebicia z Hall'a są. Czego brakuje do zapłonu, to już nikt nie pyta. Sztampowo się leci, tak to się kręci.
  • Poziom 9  
    Długo tutaj nie zaglądałem w samochodzie była do wymiany cewka zapłonowa to że go umyłem i nie mogłem odpalić to czysty zbieg okoliczności...