Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup Tunera HD do 400 zł.

pio27 15 Lut 2010 21:29 5537 33
  • #31 15 Lut 2010 21:29
    soundmaxxx
    Poziom 16  

marcin1171 napisał:
    Dobra kolego, skoro lepiej wiesz to OK wiem co innego bezpośrednio ze źródła.
    Nie po to pakują multi-czytniki abyś mógł korzystać tylko z conaxa ale licencję mają tylko na conax natomiast ferguson oficjalnie nie ma żadnego certyfikatu i tyle w tym temacie. Mogę ci tylko powiedzieć że to oni poprzez forum Globo Digital wspierają alternatywne softy.

Mam 100% pewne info (maila i rzeczywiste sytuacje cofniętych gwarancji klientów) że cofną gwarancję za wgrane alternatywne oprogramowanie. Więc po co mi ich wsparcie w tych softach, skoro nie uznają gwarancji ???

• TermoPasty.pl
  • #32 15 Lut 2010 21:37
    marcin1171
    Poziom 17  

Niech i tak będzie ale nie pisz że żaden Opticum nie obsłuży nic poza conaxem bo to nieprawda i tyle.
    Temat uważam do zamknięcia.

• TermoPasty.pl
  • #33 15 Lut 2010 21:44
    soundmaxxx
    Poziom 16  

marcin1171 napisał:
    Niech i tak będzie ale nie pisz że żaden Opticum nie obsłuży nic poza conaxem bo to nieprawda i tyle.
    Temat uważam do zamknięcia.

Kolega wojtek_1985 już o wszystkim poinformował:

Cytat:
    Opticum - na softach producenta nie działają żadne inne karty po za CONAX, nowsze wersje oprogramowania producenta nie wnoszą niczego nowego w rozszerzeniu obsługi kart kodwych. Jedynym sposobem zmuszenia dekodera do współpracy z innymi kartami to zmiana oprogramowana na alternatywne jednak po takim zabiegu trzeba pogodzić się z utratą gwarancji.
    Ferguson - Wszystkie karty działają na oryginalnym sofcie producenta, więc nie ma potrzeby kombinowania z nieoryginalnymi softami, które powodują utratę gwarancji. Wgranie nowszego oryginalnego oprogramowania nie narusza warunków gwarancji (gwarancja nadal obowiązuje).

A ja nie namawiam nikogo do robienia rzeczy, przez które może utracić gwarancję lub mieć inne nieprzyjemności z tego tytułu, w przeciwieństwie do co niektórych, którzy piszą że jest taka możliwość, jednak nie informują o możliwych konsekwencjach tego czynu.

Potwierdzam. Temat wyczerpany do zamknięcia.

• #34 16 Lut 2010 00:59
    GKVIDEO
    VIP Zasłużony dla elektroda

Aleście się Koledzy szczególnie: marcin1171 i soundmaxxx rozpisali :D wykorzystaliście , że dzisiaj tak późno zaglądnąłem na forum :D.
    Temat rzeczywiście wyczerpany i go wreszcie zamykam , pozdrawiam GKVIDEO.