Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki aktywny filtr dolnoprzepustowy

14 Lut 2010 20:13 1265 3
  • Poziom 13  
    Szukam i szukam i znalazłem parę sztuk, które wygladają fajnie, ale niestety nie wiem jakie sie sprawdzają w praktyce.
    Kiedyś ktoś mi polecał SUB4 z carton audio czy jakoś tak. Fakt, cena wskazuje na to, ze jest lepszy niz konkurencja, ale czy wart tych pieniedzy? Na aukcjach widziałem średnio o polowe taniej, jednak liczba elementów, z których sa zbudowane tez jest mniejsza i to nawet więcej niż o polowe. Miał ktoś doświadczenie z SUB4 ? Nie zależy mi specjalnie na filtrze subsonicznym (mam w preampie) czy na odwracaniu fazy, ale na tym, żeby konkretnie ścinało resztę pasma i regulacja odcięcia z możliwie jak najmniejsza liczba Hz :) - co najmniej 50Hz.

Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny za pomoc. Jeszcze dodam, ze filtr potrzebuje do holtona, a sam subwoofer planuje wymienić na cos "większego".
  • Poziom 13  
    a co powiecie o tym na tej aukcji: 890856549

Dla mnie byloby to idealne rozwiazanie, poniewaz ma tylko to co potrzebuje (volume i czestotliwosc odciecia).
  • Poziom 13  
    odświeżam !

miał ktoś do czynienia z tym filtrem do podałem wyżej numerki do aukcji ? Pisałem do sprzedawcy jak bardzo odcina niechciane czestotliwości [dB/oct] ale o dziwo sprzedawca nie zna takich informacji :/ i co lepsze to powiedział, ze filtr odcina od 60-150Hz - na aukcji pisze ze od 40Hz zaczyna sie regulacja...
  • Poziom 13  
    no naprawde nikt nie kupil przez internet dolnoprzepustowego ?