Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ważne proszę o szybką odp. nokia n73 czy może se p910 / p990

glebor 14 Lut 2010 21:38 846 2
  • #1 14 Lut 2010 21:38
    glebor
    Poziom 12  

Witam. Mam dylemat co kupić, bo mam jedną nokię n73, ale chciałbym jeszcze jakiegoś fona. Ogólnie n73, to dobry głośny tel do muzy, ale zastanawiam się czy kupić jeszcze jedną n73, czy kupić sonyericssona p910 / p990 (są w podobnych cenach). Co do se to się nie wypowiem i nie mam pojęcia jak to chodzi na symbianie, bo se miałem tylko na javie, ale se to wg mnie dobra i solidna firma. Proszę o jakieś porady. Jeszcze ewentualnie w grę wchodzi coś przystępnie cenowego max 250zł oczywiście na systemie, dotyk czy nie - obojętne, byle by to chodziło w miarę sprawnie. miło widziana nawigacja, chociaż nie wiem, czy w tej cenie się coś takiego dostanie. Z windows mobile też troszkę jetem obcykany, także może znacie jakieś modele?

chyba najważniejsze: do czego ma służyć telefon:
    - fotkę żeby robił w miarę (mam cyfrówkę), ale wiadomo, jak zapomnę, to żeby można było powspominać fajne miejsca.
    - muzyki słucham dość często nie dla szpanu, lecz dla siebie, czasem na głośniczkach
    - wygodne klawisze są mile widziane i dotyk ogólnie zwiększa komfort używania telefonu, ale nie jest konieczny
    - solidność wykonania, żeby nie trzeszczał przy użytkowaniu, przynajmniej, żeby nie trzeszczał znacząco. co mi polecicie?

POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI!!!

0 2
  • #2 15 Lut 2010 20:54
    master-007
    Moderator na urlopie...

jak z symbianem to w tej cenie nokia e51 używana, wifi+aparat 2 Mpix ale znacznie słabszy od np. aparatu w k550i i innych cybershotach (serie K i C)

0
  • #3 15 Lut 2010 21:10
    munio152
    Poziom 9  

Witam Posiadam telefon n73 wg. mnie super telefon nie trzeszczy nie stuka nie puka bardzo dobry głośnik pisanie sms też bardzo wygodne co do zdjęć to przy normalnym oświetleniu bardzo dobrze wychodzą. Miałem wcześniej p990i i też nie narzekałem Wi-fi, jeśli chodzi o odtwarzacz to daje rade przez jeden głośnik nawet czysto gra pisanie sms na klawiaturze qwerty trzeba się przyzwyczaić ale po kilku próbach się spodobało. Po otwarciu klapki ekran staje się dotykowy bardzo fajny bajer ;) po zamknięciu klapki zwykła klawiatura jak w większości telefonach. Jedyny problem z Se to bateria trzyma krótko a przy częstym użytkowaniu czasem tylko 1 dzień. N73 bateria standardowo koło 4-5 dni. Co do innych telefonów trochę ponad 250 zł polecam samsung delphi. Miałem okazję zabawy przez krótką chwilę i naprawdę bardzo wygodny telefon do pisania sms.

0