Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu-Siemens LiteLine dziwny model 6133

14 Lut 2010 21:54 2675 8
  • Poziom 9  
    Witam. Tak jak w temacie mam problem z laptopem LiteLine 6133 ( o ile można to nazwać laptopem ) Nie mogę nigdzie znaleźć żadnych informacji sprzęcie i sterownikach jakie są potrzebne. Jeśli by ktoś miał manuala albo takie wehikuł w domu to byłbym wdzięczny za pomoc :) aa i dla informacji to procek 600mHz 160 ram dysk 20GB

Dodam jeszcze że na tej stronie nie ma takiego modelu -- http://uk.ts.fujitsu.com/rl/servicesupport/techsupport/lifebook/

I dla pewności jeszcze dowód że taki model istnieje :) Strona z bateriami między innymi do tego modelu
    http://www.duracelldirect.pl/laptop-notebook/fujitsu-siemens-bateria-zasilacz-ladowarka.html

Proszę o wskazówki skąd mam ściągnąć sterowniki.
  • SterControl
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Szukaj Mitac MiNote 6133 SX.
  • SterControl
  • Poziom 9  
    Tzn to jest taki sam laptop ??
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Uzyj SIW, zobacz co masz zintegrowane i sciagnij sterowniki z dowolnej strony.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Tak, występował pod jeszcze innymi nazwami, teraz nie pamiętam, ale to ten sam laptop.
  • Poziom 9  
    Ale czy przy systemie operacyjnym 98 program tego typu odczyta informacje o naszym sprzęcie ?? !!
  • Poziom 9  
    Witam ponownie znalazłem na internecie taką informacje.
    Cytat:
    Jakby MiNote 6133 notebook jest właśnie mój notebook Fujitsu LiteLine. Specyfikacji są identyczne (Intel Celeron do 400 MHz, 13.3 "TFT, ATI Rage LT PRO chip, do 128MB pamięci RAM, 24x CD-ROM, DVD-ROM opcjonalnie ...). Jeśli więc potrzebujesz nowych sterowników (tylko dla Windows!) i / lub aktualizacje systemu BIOS Można również spojrzeć na http://www.mitac.com lub wsparcia MiTAC stronie http://www.mitacservice.com/visitor/v_fileBrw.asp.

Something more on my specification: Coś więcej na mój specyfikacji:

* Intel Celeron processor 400MHz w/128kB L2 cache (Note: this is no mobile Celeron processor, it's a 'normal' Celeron PPGA processor!) Intel Celeron 400 MHz w/128kB pamięci podręcznej L2 (Uwaga: nie jest to procesor mobilny Celeron, to "normalny" Celeron PPGA!)
    * Intel 440BX AGP set Intel 440BX AGP set
    * 128 MB SDRAM 128 MB SDRAM
    * 13.3" TFT-display, max. resolution 1024x768 (@ 24bit); with 4MB ATI RAGE LT PRO chip set, supports 2x AGP bus 13,3 "TFT, max. Rozdzielczości 1024x768 (@ 24bit); z 4MB ATI RAGE LT PRO układzie, obsługuje magistralę AGP 2x
    * Texas Instruments TI-1225 card bus controller (one type III or two type II slots), zoomed video port and CardBus support Texas Instruments TI-1225 kontroler magistrali karty (typ III lub dwa gniazda typu II), powiększony port wideo i CardBus support
    * Crystal SoundFusion CS461x sound chip Crystal SoundFusion CS461x karta dźwiękowa
    * VGA, USB, serial, parallel (EPP/ECP compliant) port ; PS/2, infrared, audio-out and microphone-in connectors VGA, USB, port szeregowy, port równoległy (EPP / zgodny z ECP) port, PS / 2, port podczerwieni, wyjścia audio i mikrofonu elementy łączące
    * Built-in Floppy Drive Wbudowany napęd dyskietek
    * Matsushita SR-8171 2xDVD ROM (CD-ROM 8-24x) Matsushita SR-8171 2 x DVD ROM (CD-ROM 8-24x)
    * 4.3 GB Fujitsu IDE drive MHF2043AT 4.3 GB Fujitsu MHF2043AT dysk IDE
    * PS/2 compatible touchpad PS / 2 kompatybilne touchpad
    * Lithium-Ion batteries (battery lifetime up to 2 hours - best case) Akumulatory litowo-jonowe (żywotność baterii do 2 godzin - najlepszym wypadku)

Ale ona się nie zgadza z tym co mi wskazuje windows. Chodzi mi o procek. Czy szukać do tego sterów i będzie chodzić.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Producent z reguły podaje bazową specyfikację, następne modele mogą być już lepiej wyposażone, szybszy procesor, więcej RAM i.t.d. Instaluj system, sprawdź do czego brakuje sterowników i szukaj.