Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FRITZ 7050 problem z konfiguracja voip

14 Lut 2010 22:54 4214 4
  • Poziom 9  

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 9:20 pm Temat postu: Fritz 7050 konfiguracja voip Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post
    Mam ogromny problem z konfiguracja telefonu na tym urzadzeniu.Uscislajac konfiguracja ustawieniowa wyglada na prawidlowa: mam ustawiony numer internetowy, jest aktywny-swieci sie dioda jego dostepnosci w menu, moge rowniez dzwonic z zewnatrz pod dany numer i sygnal jest prawidlowy jednak w tym momencie zaczynaja sie schody.Nie slychac przychodzacej rozmowy ani tez nie moge wykonac zadnego polaczenia( nie ma zadnego dzwieku w sluchawce).Nie przychodzi mi nic do glowy oprocz podlaczenia innego aparatu jednak nie mam takiej mozliwosci.Mam dodatkowe pytanie do osob, ktore znaja sie na tych urzadzeniach: jak wyglada sprawa z diodami poniewaz diody festnetz i internet nie swieca w zadnym momencie a nie wiem jak to powinno wygladac.Dodaje ze mam angielskie menu jesli ktos mialby jakies sugestie dot ustawien.Oczywiscie extension ustawiony na numer stacjonarny.Slucham wszelkich propozycji i z gory dziekuje
  • Poziom 9  
    Dzieki ale wszystkie te strony przejrzalem juz wczesniej i nie znalazlem odpowiedzi.Jak wspominalem operator voip( a dokladnie actio) jest skonfigurowany i w menu jest podswietlony jako zarejestrowany.Dzwoniac pod nr actio slysze prawidlowy sygnal dostepnosci ale nie slysze dzwonka rozmowy przychodzacej w telefonie podpietym do fritza i nie moge wykonac z niego polaczenia.Po prostu cisza.Byl taki moment ze pojawil sie jakis sygnal w sluchawce na obecnych ustawieniach ale to trwalo kilka sekund a potem znow zamarlo.
  • Poziom 12  
    Witam,

Czy udało Ci się rozwiązać problem?

Posiadam Fritz 7050 i mam doakłądnie tak samo z operatorem IPCALL mnie słyszą ale ja nic nie słyszę w słuchawce.

Próbowałem przez operatora Betamax i wszystko było OK a IPCALL są problemy.

Pozdrawiam,
  • Poziom 13  
    Witam Muszę się dołączyć.Niestety nie potrafię skonfigurować easycall do fritz fon`a7050.Siedzę nad tym już 3 godziny i...klapa.Poradźcie gdzie jest błąd.
    FRITZ 7050 problem z konfiguracja voipl]