Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie radio do 500 - 600 zł kupić

15 Lut 2010 00:39 5617 13
  • Poziom 19  
    Witajcie

Stoję przed dylematem zakupu radia samochodowego

Posiadam Renault Laguna II kombi i zaczynam kompletować sprzęt do CA
    chciał bym kupić coś do 500-600 zł oczywiście jeśli się da

zależy mi na dobrej jakości dźwięku możliwości sterowania skrzynką i fajnie jak by miało możliwość podłączenia pamięci bądź pendrive

fajnie było by gdyby ktoś z szanownych kolegów dał jakieś modele które są warte uwagi w tej cenie
  • Poziom 35  
    Omawiane to bylo wiele razy , jezeli ma to byc sprzet do rozbudowy systemu to zwracaj uwage zeby mial przynajmniej 2x RCA , A jakie no coz z uzywek clarion dxz588 alpine cda 9812 , nowki wedlug podobnego schematu clarion badz alpine im blizej pulapu cenowego tym zazwyczaj lepsze clarion 388 np.
  • Poziom 19  
    może jeszcze jakieś propozycje

a co powiecie na Alpine iDA-X301

albo alpine 9883R

będę bardzo wdzięczny
  • Poziom 35  
    DXZ588
    CDA9812
    Kenwood 6...7...
  • Poziom 19  
    a co sądzicie o
    DXZ 578 czy bardzo duża roznica jest między tym a DXZ 588

Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Jest taki Clarion CZ309E. Ma MP3, USB, BlueTooth, czytnik SD pod panelem. Akurat 600 zet. Podświetlenie niebieskie.
  • Poziom 28  
    waluszek napisał:
    a co sądzicie o
    DXZ 578 czy bardzo duża roznica jest między tym a DXZ 588

Pozdrawiam

578, to starsza edycja 588, więc znaczących różnic raczej nie bedzie.
  • Poziom 19  
    Dzięki wszystkim za zainteresowanie

Wybrałem Clarion DXZ 578 mam nadziej że to dobry wybór i nie będę żałował

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
  • Poziom 15  
    Witam
    Nie zakładam nowego tematu bo mam dokładnie takie samo pytanie :)

Mam w tej chwili Blaupunkta Daytona MP53 którego dzwięk bardzo mi odpowiada ale coraz częściej nie czyta mi płyt i postanowiłem go wymienić.
    Chce kupić nowe radio, używek mam już dość (ze wszystkimi jakie kupowałem miałem problemy).

Upatrzyłem sobie takie modele:
    CLARION CZ309E
    CLARION FZ409E
    PIONEER DEH-5200SD
    SONY CDX-GT730

Które z nich moglibyście mi polecić ??
  • Poziom 35  
    Clariona. Raczej serię CZ.
  • Poziom 11  
    Witam podpinając się pod temat a przeczytałem go dokładnie mam pytanie. A więc wiem już że sprzęt ma mieć 2XRCA ale tu jeszcze dodatkowe pytanie czy jest model którym będę mógł sterować przełącznikami przy kierownicy? Czy będzie działał wyświetlacz w aucie? Mam Lagunke II 1,9dci kombi. Czy jest sprzęt oczywiście pomijając oryginał który z tym zadziała. Moje wymogi to : Zmieniarka jak w standardzie pod siedzeniem, potrzebuje aby sprzęt posiadał USB (Mp3) i wejście sygnału audio. Pozdrawiam i proszę o podpowiedź. Biorę też pod uwagę jakiś transmiter. Może ktoś to testował i ma większe pojęcie coś podpowie...

Proszę o podpowiedź typu ja bym na twoim miejscu kupił (szukał) ......... :-)
  • Poziom 19  
    Witajcie
    jako że wypadało by zamknąć już temat napiszę ze wybór padł na Clarion 587RUSB
    jak na razie radyjko spisuje się świetnie ma tylko jeden mankament myślałem że łatwiej będzie znaleźć interfejs do sterownia z kierownicy w Renault Laguna ale jakoś damy rade

Tak że pozdrawiam wszystkich którzy udzielili pomocy i dziękuję
  • Poziom 12  
    Podepnę się pod temat, gdyż stoję również na rozstaju dróg w sprawie wyboru radyjka. Zastanawiam sie bardzo nad Clarionem CZ200E, i pytam się czy ktoś z Was miał styczność z tym radyjkiem, cena jest niska, właściwie ma wszystko co potrzebuje - USB z tyłu, 4 RCA. Obecnie mój zestaw gra na fabrycznym radiu Mitsubishi W142, przerobione na wyjścia rca. Głośniki z przodu To morel dotech mk2 napędzane h/k CA280, zastanawiam sie, czy będzie różnica w dźwięku, gdy wstawie takiego Clariona. Zależy mi również na USB, bo denerwują mnie płyty CD.

Dodam, że nie potrzebuje bluetooth.

Budżet do 600 zł
  • Poziom 17  
    Popatrz za Alpine seria CDA, ewentualnie Kenwood, JVC, Pioneer.

Z resztą poczytaj forum, na pewno znajdziesz czego potrzebujesz :P Pozdrawiam.