Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SABA 9240 - selektor wejść, kto naprawi? Łódź.

dymol4 15 Lut 2010 18:00 1226 7
    dymol4
    Poziom 10  
    Poszukuję kogoś kto miał do czynienia z tą usterką lub chciałby się podjąć naprawy - Łódź i okolice.Radio na Fm działa idealnie, niestety elektroniczne przełączanie wejść/monitor, aux , tape/ nie działa.Podejrzewam jakiś scalak za to odpowiedzialny-nie mam schematu.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    suzi66
    Poziom 10  
    Witam czy mogę dołączyć się z pytaniem .Ja z kolei mam taką usterkę w Sabie 9240S . Nie działa radio cisza oraz nieczynne wejście gramofonowe także cisza chciałem pobrać schemat niestety nie posiadam punktów .Reszta działa, piękny klasyk, chciałbym go odzyskać.Chciałbym się dowiedzieć do czego służy gniazdo na tylnej ścianie takie typu din 9cio wejściowe nietypowe przypuszczam że do pilota obsługującego radio może trzeba założyć jakąś przelotkę bo nie posiadam takiego pilota nie mam też instrukcji obsługi za wszelką pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam.
    dymol4
    Poziom 10  
    Ja swój naprawiłem, mam pełna serwisówkę-ale ta okazała się niepotrzebna-wystarczyło przeczyścić kostki połaczeniowe
    suzi66
    Poziom 10  
    Już to zrobiłem ale bez rezultatu bez schematu nie ruszę .Wzmacniacz pięknie gra .Działa wejście tape1 tape2 monitor .Gdy przełączam na fm lub am aux lub phone słychać tylko lekkie puk w kolumnach i milczy .Może miał ktoś podobną sytuację bardzo proszę o pomoc.
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda
    Przypominam, że to dział Ogłoszenia i Biznes Elektronika, a nie porad!
    suzi66
    Poziom 10  
    Jest pan w stanie przesłać mi schemat tak jak już pisałem nie posiadam punków na elektrodzie .
    ATPAW
    Poziom 20  
    Mogę się podjąć naprawy na zasadach tego działu.

Pozdrawiam
    atpaw
    dymol4
    Poziom 10  
    Tak jak wczesniej napisałem , mój juz jest naprawiony więc mozna zamknąć temat