Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot autoalarmu Challenger ST-800 P nie działa.

lisuu 15 Feb 2010 19:47 7564 5
    lisuu
    Level 11  
    Witam Szanownych Kolegów!

Jeśli pomyliłem dział, z góry przepraszam..

Szukałem na forum podobnego przypadku ale niestety nie znalazłem..

Trafił do mnie pilocik do alarmu montowanego fabrycznie w toyocie corolli, challenger st800p.
    Dioda na pilocie cały czas się świeci i nie ma reakcji na klawisze pilota...

Pierwsze co sprawdziłem czy po wyjęciu i włożeniu baterii alarm w samochodzie reaguje myśląc, że zwiera któryś klawisz..

Gdzie szukać usterki? klientowi zależy na alarmie a nie ma drugiego pilota...

Pozdrawiam!
    lisuu
  • Helpful post
    milejow
    Level 43  
    Sprawdzić switch,e pilota czy nie zwierają, jak ok. walnięty procesor pilota. Jak gościowi zależy na starym alarmie, niech dokupi nowego pilota i zleci dopisanie go do centrali
    lisuu
    Level 11  
    switche ok... miałem jeszcze cichą nadzieję, że wygrzanie procka coś da ale lipa...

gdzie można dokupić piloty do challengera? na allegro szukałem i nie ma.. są same obudowy..
  • Helpful post
    pawel s1
    Level 11  
    Witam,piloty można kupić u producenta w firmie Clifford Auto Alarm Center z Warszawy.
    lisuu
    Level 11  
    dotarł do mnie pilot.. jutro będę go przypisywał do alarmu..

Orientuje się ktoś gdzie "fachowcy" z toyoty mogli schować guzik serwisowy? Chcę sobie oszczędzić trochę czasu podczas jutrzejszych poszukiwań...
    lisuu
    Level 11  
    no i się zaczęły schody.. znalazłem guzik serwisowy ale instrukcja podana przez Pana z Logic'a nie działa (10 s. guzik i potem klawisz na pilocie). Próbowałem różnych sposobów znalezionych na elektrodzie m.in. 13x guzik, raz guzik i 3x stacyjka w pozycje acc i nic..

orientuje się ktoś może jak zaprogramować pilot st800p w toyocie corolli z 2004 r. Mi już opadają ręce.. w ostateczności zostaje serwis toyoty ale wolałbym zrobić to sam..

Proszę używać przycisku "zmień" w celu edycji posta, a nie pisać post pod postem.
    Następnym razem udzielę ostrzeżenia. [s]