logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Problem z podłączeniem Mikrofonu pojemnościowego pod mixer

TheSychu 15 Lut 2010 21:17 2928 8
REKLAMA
  • #1 7699963
    TheSychu
    Poziom 2  
    witam. Przepraszam jeśli założyłem temat w złym dziale, ale jestem tu nowy i trochę się jeszcze gubię. Mam problem. Kupiłem mikrofon pojemnościowy Behringer c 01 i chcę go podpiąć pod mixer reloop rmx-3. Mam pytanie, czy ten mixer ma na wjściu na mikrofon złącze XLR? Bo gdy podpinam mikrofon pod przednie wejście, nie świeci się dioda na mikrofonie, co znaczy że nie jest zasilany. Być może to wina wadliwego kabla, ale jednak jestem zielony w tych tematach i dlatego pytam się tutaj. Czy zwykły kabel z mikrofonu dynamicznego ( na jednym końcu jack, na drugim kanon z trzema PINami) pasuje? Proszę o szybką odpowiedź.
  • REKLAMA
  • #2 7700263
    Szwarc3
    Poziom 17  
    Kolego popraw umiejscowienie tematu Nagłośnienie Estrada

    Potrzebny jest mikser z zasilaniem "phantom" +48V, oraz przewód mikrofonowy 3 żyłowy XLR. Pozdrawiam!!;)
  • REKLAMA
  • #3 7700459
    TheSychu
    Poziom 2  
    chciałbym jescze wiedziec czy ten mixer reloop rmx-3 posiada zasilanie phantom
  • REKLAMA
  • #4 7700496
    Szwarc3
    Poziom 17  
    Niestety nie posiada, ale można zastosować wzmacniacz mikrofonowy, ale ... ? Po co dokładnie Ci mikrofon studyjny do Dj'ki ??:|
  • #6 7701933
    Szwarc3
    Poziom 17  
    adambyw: Jasne że można, a raczej wskazane. Tylko nie rozumiem jednego, Behringer c01 jest to mikrofon pojemnościowy i jest on używanu w studio. Dość dziwne ze kolega chce go używać właśnie z tym modelem miksera ( Dj ). Chyba że się mylę.
  • #7 7703372
    TheSychu
    Poziom 2  
    mixer nie koniecznie musi być do gramofonu. Ma przedwzmacniacz więc sygnał jest jeszcze lepszej jakości. Dzięki za odpowiedzi
  • REKLAMA
  • #8 7704962
    adambyw
    Moderator Akustyka
    Jak chce to niech podłącza. Co mu będę bronić. Niektórzy nagrywają stopę głośnikiem. I co. da rady. A jaki efekt się uzyska to nie nasz problem. Autor pyta jak podłączyć to piszę. A po co to jego sprawa.
  • #9 7705484
    Szwarc3
    Poziom 17  
    Masz rację ;)
REKLAMA