Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ekspres do kawy:Saeco Royal digital

Ewuska 15 Feb 2010 21:20 4102 7
 • #1
  Ewuska
  Level 2  
  Kochani ! Pomóżcie.
  Mój ekspres do kawy: Saeco Royal digital bez zarzutu ubija mleko ale kawa zamiast do filiżanki płynie do zbiornika na zużytą kawę !!! Nie mam pojęcia co robić - wyczyściłam filtr w zaparzaczu i... dalej leci nie tam, gdzie powinna.
 • #2
  Ewuska
  Level 2  
  Huraaaaa!!!sama naprawilam.
  Wyczyscilam jeszcze raz czesc zaparzacza,zmienilam uszczelke przy wylocie kawy,porzadnie skrecilam i.......dziala armata hehehehehe.Jesli wam kawa z ekspresu za wolno albo nie tam gdzie trzeba leci-wyczyscie porzadnie,wysuszcie odkalkujcie i gotowe.
  Pa!!!
 • #3
  zbb361
  Level 15  
  witam
  gratulacje to zuch dziewczyna
  chętnie zatrudnię Panią do serwisu
  jedna uwaga na przyszłość co do wolnego wypływu kawy
  racja zaklejenie bloku zaparzeniowego to 80% awarii ale.. wolny wypływ może być spowodowany bardzo miałkim mieleniem kawy !
  pozdrawiam
 • #4
  Ewuska
  Level 2  
  He,heheheheheh
  a to juz wiem,ze drobna kawa nie sluzy ekspresowi(sprawdzilam na swoim ekspresie,O!)a co do serwisu.............to sobie pomysle hihihihiiiii
  Dzieki!!!
  Ewuska
 • #5
  cezzar
  Level 12  
  Odświeżę. Mam taki problem z tym ekspresem, że po zmieleniu kawy nie ubija jej, nie ma tych 2 charakterystycznych stuknięć, za to są przed zmieleniem! Wcześniej tego nie było. Co się mogło stać?
 • #6
  szef007
  Level 10  
  Witam.
  Ustawił pan funkcję mielenia na zapas PREGRINDING. Wystarczy ją wyłączyć i będzie mielił przed 2 stukami.
  Zajmuję się naprawą ekspresów do kawy przeznaczonych do domu lub małej gastronomi wolnostojących lub do zabudowy różnych marek masz pytanie dzwoń 501 462-130 od 08.00 do 22.00 nawet weekend.
 • #7
  cezzar
  Level 12  
  Zgadza się, był ustawiony Pregrinding. Doszedłem metodą prób i błędów. Dziękuję za odpowiedź w temacie.
 • #8
  Bruno321
  Level 11  
  mam problem z moim SAECO ROYAL DIGITAL PLUS : mianowicie pojawiła się "woda kawowa" wewnatrz która przelewa sie poprzez podstawkę na resztki kawy - widać to po otwarciu pokrywy bocznej . Jak sie przelewje to oczywiście widać to pod ekspresem. Chyba sa do wymiany jakieś uszczelki . Prosze o pomoc