Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6220 clasic PBAP.(Phone Book Access Profile)

16 Lut 2010 00:16 1616 4
  • Poziom 11  
    Czy jest możliwe zainstalowanie takiego czegoś :arrow: (Phone Book Access Profile) w w/w Nokii? Mam Vectrę C z CD 70 i po połączeniu przez blutooth'a nie odczytuje książki z karty sim. Podobny problem dotyczył innych nokii głównie E 51 ale tam dano nowy sofcik i zaczęła się dogadywać z CD 70 w Vectrze C
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Aby była widoczna lista kontaktów po bluetootha CD 70 w telefonach z systemem Symbian to najlepiej wgrać nowy soft TECHEM 2 do modułu UWA w aso OPLA. Stary soft to 1,90 a nowy 3.20 ,ja jestem po takim zabiegu i wszystko działa jak należy.Nowość która doszła po wgraniu to możliwość filtrowania (wybierania) kontaktów z poszczególnych liter.Ja byłem w serwisie Konokar w Gdańsku.
  • Poziom 11  
    Wielkie dzięki. Punkty za "pomógł" powinny być w podwójnej ilości. Super. Zaraz dzwonię do Konocar ( uważam ich za najlepszy serwis Opla w 3-city.)
  • Poziom 2  
    Łukasz 2 napisał:
    Wielkie dzięki. Punkty za "pomógł" powinny być w podwójnej ilości. Super. Zaraz dzwonię do Konocar ( uważam ich za najlepszy serwis Opla w 3-city.)

Tak masz racje ,tylko poproś o mechanika który ma pojęcie co robi z techem .Ja miałem dwie wizyty ,druga to poprawki z którymi nie poradził sobie pierwszy mechanik.a poza tym serwis rzeczywiście o.k
  • Poziom 11  
    Już byłem w Konocar i wgrałem sofcik. Wszystko śmiga jak trzeba. Koszt ok. 200PLN.