Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzedam zestaw startowy Spartan 3AN

gozo 16 Lut 2010 02:08 1476 3
  • #1 16 Lut 2010 02:08
    gozo
    Poziom 9  

Jak w temacie. Na tej płycie robiłem pracę magisterską, którą obroniłem we wrześniu 2009 (z tego co pamiętam zestaw kupowałem w lutym 2009). Moje obecne zainteresowania poszły w inną stronę i dlatego chcę sprzedać cały, w pełni sprawny sprzęt.
    W stosunku do klasycznej wersji (Spartan 3E) Spartan 3AN ma fajne bonusy (zwłaszcza z edukacyjnego punktu widzenia):
    - dużo pamięci nieulotnej (m.in. do konfiguracji)
    - więcej bramek przeliczeniowych
    - możliwość wyświetlenia obrazu (poprzez VGA) w 4096 kolorach (w Spartan 3E było tylko 8 kolorów, więc np. o przetwarzaniu obrazu i wyświetlaniu wyników na ekranie można było pomarzyć).
    - dwa złącza ze standardowymi pinami (mega plus dla studentów... i w ogóle wszystkich polskich inżynierów cierpiących z powodu [nie]dostępności niestandardowych złącz Hirose, używanych w większości zestawów Spartan)

Jest jeszcze kilka atutów - jak ktoś chce sobie sprawdzić (porównać) to proponuję m.in. www.kamami.pl.

Jeśli kogoś to interesuje to śmiało pisać - wtedy pogadamy o szczegółach.
    Co do kwestii ceny to jest ona do negocjacji. Przede wszystkim chcę przekazać sprzęt komuś kto miałby co z nim (sensownego) zrobić bo u mnie to już raczej tylko kurz będzie łapał.

Przeniosłem z Mikrokontrolery.
    [zumek]

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 16 Lut 2010 08:04
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=4488325#4488325 :arrow: 004
    Poprzez edycję postu!

• #3 02 Mar 2010 16:24
    gozo
    Poziom 9  

Myślałem, że 600-650 zł to rozsądna cena za ten zestaw, ale nie wziąłem pod uwagę studenckiej... oszczędności :). W związku z tym proponuję nową "świąteczną" (niedługo wielkanoc) cenę - 500zł za cały zestaw Spartan3AN.

• #4 15 Mar 2010 00:17
    gozo
    Poziom 9  

Zestaw sprzedany! NIEAKTUALNE!