Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wv sharan 2002 r, gdziw włacznik webasto, jak ustawiać klima

16 Feb 2010 16:18 5401 10
 • Level 1  
  mam pytanie jak działa i jak się ustawia lkimatronik dwustrefowy w sharanie oraz jak się załacza w nim webasto
 • Level 41  
  Czego nie wiesz w ustawieniu klimatronica?
 • Level 10  
  witam koledzy mam to samo pytanie jak włączyć klimatronika po wyłączeniu ogrzewania dodatkowego , czy samo się załączy?
 • Level 13  
  tam jest webasto czy dogrzewacz?

  Dodano po 3 [godziny] 24 [minuty]:

  Jeżeli jest webasto postojowe to masz zegar sterujący (ebera lub webasto ) lub zegarek nad lusterkiem wstecznym z czterema przyciskami lub włącznik z symbolem grzania. Jeżeli dogrzewacz to włącza się automatycznie gdy temp. zewnętrzna jest poniżej 6 stopni i silnik jest uruchomiony. Można włączyć silnik i gdy temp jest wyższa, można na podszybiu wyciągnąć czujnik temp i wstawić zworę. Piec powinien odpalić.:|

  Dodano po 1 [minuty]:

  Jaki masz piec?
 • Level 10  
  kolego nie mam pijęcia jaki mam piec auto jest z 2007 roku z 115 konnym silnikiem 1.9 tdi pozdrawiam dogrrzewa też kabine nara.
 • Level 13  
  wcześniej napisałem  tam jest webasto czy dogrzewacz?  Jeżeli jest webasto postojowe to masz zegar sterujący (ebera lub webasto ) lub zegarek nad lusterkiem wstecznym z czterema przyciskami lub włącznik z symbolem grzania. Jeżeli dogrzewacz to włącza się automatycznie gdy temp. zewnętrzna jest poniżej 6 stopni i silnik jest uruchomiony. Można włączyć silnik i gdy temp jest wyższa, można na podszybiu wyciągnąć czujnik temp i wstawić zworę. Piec powinien odpalić.:|

  ustosunkuj się do tego co napisałem wyżej
 • Level 10  
  kolego dzięki za wyjaśnienie tematu mam webasto teraz już wiem dogrzewa mi silnik i kabine podczas jazdy pozdrawiam.

  Dodano po 6 [minuty]:

  kolego powiedz mi jak się załancza klimatronik dwu strefowy czy sam się załancza powyżej 10 stopni pozdrawiam.
 • Level 13  
  Nie rozumiem pytania, sprecyzuj.
 • Level 10  
  kolego sterowanie klimatronikiem jest na panelu klimy od strony kierowcy a od strony pasażera steruje webastem to jak mam załączyć klime dwu strefową pozdrawiam.
 • Level 13  
  Klimatronikiem nie sterujesz webasta tylko temp w aucie. Lewa strona to przód czyli pomijam funkcję auto, przyciski z wentylatorem górny -zwiększanie obrotów wentylatora, dolny zmniejszanie, potem przycisk z czerwonym znaczkiem to cieplej a nibieskie to zimniej. A prawa strona dotyczy tyłu czyli dwa kolejne wentylatory i przyciski z czerwonym i niebieskim znaczkiem. Oczywiście są jeszcze przyciski funkcyjne nawiewu zewnętrznego oraz przyciski sterowania na nogi, szybę i górę. Webastem steruje zegar (4 przyciskowy nad lusterkiem wstecznym lub dodatkowy webasto lub ebera) jeśli masz postojowe ogrzewanie lub sam włącznik. Jeśli masz tylko dogrzewacz to załącza go czujnik na podszybiu pod maską gdy jest mniej niż 6 stopni na dworku.
 • Level 10  
  kolego dzięki za informacje powiedz mi jeszcze jak załancza się klimatronik , sam się załączy powyżej 10 stopni celcjusza pozdrawiam i dzięki.