Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NEW HOLLAND T4030 DELUXE

17 Lut 2010 09:53 5275 4
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich.Mam zamiar zmienić ciągnik obecnie użytkuje c360 dos wiekowego,myśle oczymś mocniejszym w granicy do 80km,mój wybór padł na new hollanda T4030 78km ,do obrobienia mam 20/h wtym 15h ornych klasy 3b i 4a pozostałe 4,93 to użytki zielone.Głównie przeznaczony byłby do orki,koszenie traw,uprawa itd.Co sądzice otym NH a może pośrud was jest ktoś kto użytkuje ten ciągniczek? będe wdzięczny za opinie i nietylko z gury dziękuje .
  • Poziom 19  
    Mój teść ma TD5050 od jakiegoś roku ok 300mh na razie nie ma z nim problemów. Kupil można by powiedzieć najbogatszą wersję. Tu gdzie mieszkam jest dealer NH i ja robie im klimatyzację. z tego co rozmawialem z ludzmi to nie ma za dużo problemów Najczęściej to tarcze sprzęgłowe jeżeli jest z turem. Silniki są IVECO, pompy paliwa BOSCH. z pompami byl problem że "ciekły" ale producent wymieniał bezproblemowo
  • Poziom 10  
    Ja do tura mam c330 nienażekam,o wyciekach też słyszałem no i przyznaje że mnie mnie uspokoiłes bo miałem niewielkie wątpliwości,ajak ten wasz T5050 wychodzi w spalaniu w orce pod obciążeniem i czy masz może namiar na dilera NH bede wdzieczny ja najbliżej mam do ŁOWICZA
  • Poziom 11  
    Atrur, może lepiej kup T 5030 - ma 80km. W naszych okolicach rolnicy dość często je kupują, też z turem. Silnik i skrzynia oczywiście mechaniczne, zero elektroniki - nie powinien sprawiać większych kłopotów. Słyszałem, że te traktorki palą stosunkowo dużo, jeśli chodzi o tzw. jazdę z piórami, w ciężkich robotach natomiast nie jest źle. Na różnorodnej ziemi z polską 4 zagonową spali około 16-17l/ha; wiadomo jak te pługi chodzą - jak średniowieczne redło.
  • Poziom 10  
    Witam.Wczoraj miałem u siebie goscia NH,i dokładnie to samo mi zaproponował ,wczesniej miałem wiele wątpliwosci no ale po dosc długiej rozmowie decyzja t5030,84km,dostane go za 120tyś brutto z przekładnią 12x12,nap4x4,klima,rewers mechaniczny dwu stopniowy,komplet obciążników itd.wówczas gdy t4030 chodzi 140tyś troche ciasny w srodku i ma 70km.