Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Uno 1,0 Fire 1996r.+ gaz K這poty z ga郾ieciem!!

byq26913 17 Feb 2010 12:28 2284 3
    byq26913
    Level 2  
    Wiam.
    Od miesi帷a jezdze unem 1,0 monowtrysk Boscha + gaz(instalacja BRC) i mam k這pot z gasnieciem auta na gazie i benzynie,si豉 rzeczy czesciej jezdze na gazie,gasnie przy wrzuceniu na luz( wcisniete sprzeg這)w czasie jazdy jak i przy dojezdzaniu do skrzyzowania ,nieraz ma tak ze me wolne obroty przez chwile,silnik r闚no pracuje i nagle gasnie.... zeby go odpalic trzeba z p馧 minuty odczekac i silnik odpala od reki. Nie wiem co z tym fantem zrobic,silniczek wolnych obrot闚 przy przepustnicy wymieni貫m(dzia豉jacy),swiece,przewody nowe,filtr powietrza wymieniony,przewody zasilajace gazowe szczelne,nigdzie nie za豉mane a problem wci您 sie powtarza. Jesli ktos wie co to moze byc bardzo prosze o rade.
    Pozdrawiam
    rengers
    Level 12  
    Witam !!
    Wygl康a mi to na uszczelk pod g這wic!!
    byq26913
    Level 2  
    Byc moze to uszczelka,sprawdze to mimo wszytsko ale nie mam innych objaw闚 zwiazanych z wywian uszczelk pod g這wic,p造n czysty bez oleju,silnik sie nie gotuje,wysokiego cisnienia tez brak w uk豉dnie ch這dzenia.
    Jutro odstawia auto na warsztat moze fachowcy w temacie cos znajda,jesli naprawi napisze a jesli nie to tym bardziej napisze raz jeszcze :) dziekuje
    byq26913
    Level 2  
    Witam serdecznie .
    Uda這 mi si znale嗆 przyczyn ga郾iecia mojego Uniaka 1,0 Fire,okaza這 sie ze to nie wina uk豉du zasilajacego ( bez znaczenia szukanie usterki w zasilaniu benzyn czy gazem ) a to jednak modu zap這nowy na aparacie zap這nowym. Po jego wymianie auto od razu zacz窸o lepiej pracowac no i oczyscie juz nie ga郾ie na wolnych obrotach. Okaza這 sie ze modu pod wp造wem temperatury zaczyna szwankowac ,wystarczy這 go podgrzac i auto gas這 ;) mam madzieje ze ze aktualny modu zap這nowy nie bedzie robi takich foch闚 ;) pozdrawiam