Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Port diagnostyczny w maszynie Caterpillar M312

17 Lut 2010 14:21 2847 6
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich. Ma ktoś pojęcie jak się nazywa wtyczka, która pasuje do portu diagnostycznego pokazanego na zdjęciu? Wiem że Cat używał kiedyś tzw. military spec wtyczek i to prawdopodobnie jedna z nich, ale za diabła nie wiem gdzie mogę ją kupić, szukać itp. Jedno zdjęcie przedstawia port do którego mam się podłączyć, a drugie baaaardzo podobną wtyczkę lub nawet dokładnie tą bo pokazane podłaczenie właśnie w tej maszynie.

Port diagnostyczny w maszynie Caterpillar M312 Port diagnostyczny w maszynie Caterpillar M312
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    ELFA takie sprzedaje, używałem takich złącz w rajdówkach
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Carrot jesteś wielki. 4 dni spędziłem na szukaniu tej cholernej wtyczki. A tutaj za 120 zł brutto i z przesyłką mam dwie. Dzięki wielkie. Faktycznie wszystko w ELFA.

Port diagnostyczny w maszynie Caterpillar M312
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Producent wtyczki to Soriau. Świetnie wykonana, bardzo dokładnie, piny pasują idealnie, koszt wtyczki to 35 zł za wtyczkę, 1,50 za 1 pina, 15 zł za tył do trzymania kabla (ceny netto). W firmie Elfa profesjonalne doradztwo, można było super pogadać, doradzili, znaleźli, tylko 1 minus że nie powiedzieli że w komplecie nie ma tyłu do wtyczki i musiałem 2 raz płacić za przesyłkę. Jeszcze raz dzięki kolego za namiar, zaoszczędziłem jakieś 1000 zł (tyle chcieli za oryginalny kabel Caterpillara).