Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta główna GIGABYTE GA-8I915P DUO REV 2.0. Nie wyświetla.

17 Lut 2010 14:30 2156 6
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich mam problem z Płytą Główna GIGABYTE GA-8I915P DUO REV 2.0.
    Mój problem polega na tym ze płyta przestała wyświetlac obraz oraz nie daje żadnych sygnałów dzwiekowych prosze o pomoc jak ja naprawic
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Odłącz wszystkie kable - podłącz ponownie.

Komputer się uruchamia? Czy nic nie reaguje?
    Z jakiej karty graficznej (oraz zasilacza) korzystasz?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    A gdy już będziesz odpowiadał na te pytania uzupełniające to łaskaw bądź dopisać i coś nt. okoliczności w jakich się to stało (w trakcie pracy komputera czy przy jego włączaniu) i podać resztę konfiguracji.
  • Poziom 9  
    wszystkie czesci dzialaja czyli procesor kosci pamieci ram oraz karta graficzna posiadam procesor intel socket 775 karte graficzna na pci.Płyta przestała działac odrazu ale przedtem byly z nia problemy czyli zeby uruchomic kompa musialem wyciagac kabel atx z plyty i wsadzac do skutku az sie uruchomila.

Dodano po 46 [sekundy]:

zapomnialem dodac wiatraki dzialaja
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Zapewne problemy z chipsetem. Możesz też przyjrzeć się kondensatorom i zasilaczowi.
  • Poziom 9  
    zasilacz sprawny korzystam z niego na innym kompie kondensatory ok podejrzewam ze to moga byc tranzystory ale nie jestem pewny
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    wilson35 napisał:
    wszystkie czesci dzialaja czyli procesor kosci pamieci ram oraz karta graficzna posiadam procesor intel socket 775 karte graficzna na pci.Płyta przestała działac odrazu ale przedtem byly z nia problemy czyli zeby uruchomic kompa musialem wyciagac kabel atx z plyty i wsadzac do skutku az sie uruchomila.

Dodano po 46 [sekundy]:

zapomnialem dodac wiatraki dzialaja

Nie rób sobie z nas jaj. Zostałeś poproszony o pełną konfigurację komputera to wmawiasz nam, że coś tam masz choć nadal nie wiadomo co, i że to tajemnicze coś podobno działa.
    Jak tak oczekujesz pomocy od kolegów z forum to nie mamy od czego zacząć.
    Zamykam za zero wkład pracy w temat i zaniżanie poziomu forum.
    Regulamin p. 8.1, 16.