Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie rozpoznano urządzenia USB, jakim jest mysz w Windows 7

Gwozdzie 17 Lut 2010 18:11 3896 3
  • #1 17 Lut 2010 18:11
    Gwozdzie
    Poziom 2  

Witam!

Nie udało mi się znaleźć rozwiązania mojego problemu w dotychczasowych tematach.
    Myszka działała fantastycznie (jedna i druga) do tej pory, bez żadnych problemów, nagle odmówiła współpracy. Inne urządzenia są wykrywane.
    Problem pojawił się znikąd. Nic nie instalowałam, nie zmieniałam, nawet nie restartowałam komputera. W pewnym momencie przestała reagować i zaczął wyskakiwać komunikat (jak w temacie). To samo jest na wszystkich czterech portach USB PS/2.
    W panelu sterowania jest: urządzenie działa poprawnie. Opcja aktualizacji czy odinstalowania sterowników jest niedostępna.

Czy możecie mi podsunąć jakieś sposoby poradzenia sobie z problemem bez konieczności sprawdzania napięcia na porcie czy rozbierania kompa?

0 3
  • #2 17 Lut 2010 18:16
    tronic1
    Spec od komputerów

Sprawdź kabelek myszki czy ma ciągłość wszystkich żył, przy okazji pomiar napięcia ale nie na porcie ale bezpośrednio na myszce.

0
  • #3 17 Lut 2010 18:18
    Gwozdzie
    Poziom 2  

Prawdopodobnie ma, gdyż sprawdzałam w sumie dwie myszki, które poprawnie działają u mnie na stacjonarce. Więc to nie problem myszki :(

0
  • #4 17 Lut 2010 18:25
    tronic1
    Spec od komputerów

W taki układzie można podejrzewać zbyt niskie napięcie. Rozbierz jedną myszkę i zmierz bezpośrednio na myszce.

0