Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja lub pomoc Pioneer VSX-918V (amplituner)

17 Lut 2010 18:37 4783 1
  • Poziom 1  
    Witam. Posiadam amplituner Pioneer VSX-918V i mam problem gdyż nie posiadam do niego polskiej instukcji a z językami obcymi u mnie słabo.
    Problem jest tej konstrukcji że użutkuje go już okolo 3 miesięcy jednak nie znam go do końca na pilocie jest tyle funkcji i przycisków że nie potrafie bez instrukcji tego ogarnąć.

Jednakże chodzi mi głownie o jedną sprawe może ktoś by wiedizał co z tym zrobić.
    mianowicie nie wiem jaka jest przyczyna ale moja skala Głośności była w zakresie -95dB do +20 lub +25dB. a kiedy miałem podlączone pod jakikolwiek sprzęt przy ustawieniu już na -65dB było naprawde wystarczająco głośno. od pewnego czasu sam nie jestem w stanie okreslić kiedy i przez co to sie stało gdyż nie jestem jedynym użytkownikiem sprzetu dzieje się taka sprawa że mój zakres wynosi teraz od -95dB do 0dB (gdzies uciekło 25dB) a gdy mam tak jak kiedyś na -65dB jest dość cicho i spokojnie musze podgłaszać do -45dB.
    I teraz pytanie czemu sie zmieniła tak jakby skala. Jak to moge zmienić albo czy jest jakiś trick czy kombinacja klawiszy aby usawienia tego sprzetu zostały przywrócone do fabrycznych czy coś takiego. jakiś reset itp??

Bardzo proszę o pomoc
    gg: 9481173
    e-mail: piotr_kotek_gdynia(malpa)interia.pl
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Witam serdecznie! Ja posiadam instrukcje do VSX-918. Choć wcale się z tego nie ciesze bo sprzęt ma masę wad! Reset wszystkich ustawień do fabrycznych to:

1. Wyłączyć amlituner

2. Wcisnąć i przytrzymać przycisk ADVANCED SURROUND na panelu przednim a następnie wcisnąć i przytrzymać przez 3 sekundy przycisk STANDBY/ON

3. Na wyświetlaczu pojawi się komunikat RESET? naciśnij przycisk ST- na panelu przednim i wyświetli się komunikat OK?

4. Wciśnij przycisk SOUND RETRIEVER dla potwierdzenia.

Pozdrawiam :D