Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

406 hdi prosze o pilna pomoc

18 Lut 2010 03:15 1937 7
  • Poziom 9  
    Sprawa wygląda tak ! Auto chodziło ! Po wymianie filtra paliwa odpala i czasem gaśnie po 5 sek. Czasem chodzi dobrze na wolnych, dopiero po załączeniu turbiny gaśnie. Czasem w garażu chodzi a zaraz po wyjechaniu zgaśnie ! Pojawia sie błąd pierwotnego cisnienia paliwa, chyba 203, oraz jeden nieznany. Próbowaliśmy podłączyć pompę w baku na stałe, nic to nie zmieniło. Teraz uwaga, po odpięciu kostki czujnika cisnienia na listwie, auto nie gaśnie, chodzi cały czas, oczywiscie nierówno i tylko do 3 tys. obrotów ale nie gaśnie. Wymieniłem listwę z czujnikiem i to samo, sprawdzałem przekaźniki przy lewej lampie, były zaśniedziałe, oczyściłem przepływomierz, zatkalem recyrkulator. Błąd czasem daje się skasowac a czasem nie ! Bardzo długo słychać specyficzny swist po wyłączeniu silnika z regulatorów podciśnienia na sciance grodziowej. Dzieje się tak na zimnym i na ciepłym silniku. Na wyświetlaczu jest "pollution fault" i krótki pisk, po czym autko pracuje i 2 sek. przed zgaśnięciem jest specyficzna zmiana odgłosu pracy silnika, po czym gaśnie. Taki dziwny jest ten odgłos, tak twardo. Proszę o pomoc ! Auto jak postało przez noc na dworze, rano już nie szło odpalić mimo dobrego kręcenia...
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    sprawdź czy nie ma nieszczelności przy filtrze paliwowym.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 9  
    filtr paliwowy szczelny, natomiast po wyczyszczeniu regulatora auto mialo pelna moc i zrobilem ok 20km, po czym niestety piiiiiii oraz napis bledu na wyswietlaczu i zgaslo, natomiast inna rzecz zaczela sie dziac tzn. dopuki turbo pracuje i trzymam go na obrotach auto jedzie z bledem jak mu "popuszcze" zaraz zdycha...prosze o pomoc
  • Poziom 32  
    Problem raczej po stronie ciągłości instalacji, trzeba by prześwietlić wiązkę od sterownika na w zasadzie cały układ paliwowy ( regulator, czujnik rail, wtryskiwacze) . Znasz się na schematach, wiesz jak się zabrać do tego? Na przyszłość proszę podawać dane pojazdu rok.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Sprawdź dokładnie ten filtr paliwa miałem to samo w Reno Trafic szukałem i nic dopiero po mocnym poprawnym dokręceniu filtra pomogło.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    ok bede pamietal punkt 11 jestem poczatkujacy bede sie staral nie naruszac regulaminu