Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renualt Laguna II 1,9 czujnik temp.zewn.

18 Lut 2010 17:33 4075 7
  • Poziom 2  
    Witam.
    Od kilku dni wyświetlacz pokazuje mi, że na zewnatrz jest np. 20 stopni, a faktycznie są 2 stopnie.
    Co może być tego przyczyną i jak sobie samemu z tym poradzić?
    Podrzućcie jakiś pomysł.
    Pozdrawiam.
  • Spec od samochodów
    Czujnik znajduje się w prawym lusterku a twoją usterką jest zaśniedziała wiązka w drzwiach od strony pasażera na 100% Popsikaj dobrym odrdzewiaczem i będzie nówka śmigać
  • Poziom 2  
    Dzięki kolego. Jutro rano kupię odrdzeiwacz i zobaczę co się da zroboć. Mam nim popsikąć do środka gniazda?
  • Poziom 2  
    no i zrobiłem tak jak mi poradziłeś, przeczyściłem styki między drzwiami i wtyczkę za trójkątem. nic nie pomogło. ale jak to polak potrafi, popukałem lekko w miejsu gdzie jest czujnik, czyli pod lusterkiem i temzeratura zaczęła spadać, myślałem, że dojdzie do tyej włąściwej ale stanęła na 9 stopni. Może muszę dotrzeć do samego czujnika? Tylko jak? Wiesz jak przy tej lagunie otwiera się lusterko?
  • Poziom 2  
    ROZEBRAŁEM LUSTERKO, DOSZEDŁEM NAWET DO CZUJNIKA ALE TO NIC NIE POMOGŁO, NADAL WSKAZUJE 38 STOPNI
  • Spec od samochodów
    Po pierwsze nie pisz wielkimi literami (krzyczysz ) jak nie pomaga czyszczenie to pojedź na szrot i weź lusterko od innej lali na próbę i wszystko będzie jasne