Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Calibra C20Xe -co sie dzieje?

18 Lut 2010 23:40 1656 6
  • Poziom 9  
    Witam

Odrazu prosił bym o konkretna odpowiedz jesli ktos wie co i jak:).. no wiec tak mam problem Calibra, wyskakuje mi bład 44 - Sonda Lambda - sygnał mieszanki ubogiej podczas jazdy ale tylko na kilka sekund pozniej gasnie;/ przeważnie jak wyjezdzam pod gore ;/ przez co moze ten blad wyskakiwac?? moze przez pompe paliwa?? .. dodam ze autko nie ma instalacji LPG..

Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    neo177 napisał:
    Witam

Odrazu prosił bym o konkretna odpowiedz jesli ktos wie co i jak:).. no wiec tak mam problem Calibra, wyskakuje mi bład 44 - Sonda Lambda - sygnał mieszanki ubogiej podczas jazdy ale tylko na kilka sekund pozniej gasnie;/ przeważnie jak wyjezdzam pod gore ;/ przez co moze ten blad wyskakiwac?? moze przez pompe paliwa?? .. dodam ze autko nie ma instalacji LPG..

Pozdrawiam

Sprawdź w tym czasie również ciśnienie paliwa, jak go nie będzie to już wiesz gdzie szukać
  • Poziom 9  
    haha owik dobry jestes hahaha:))).. pospradzam to wszystko:) a co do paliwa to mam z 20 l w baku:P dobra owik zebym lepiej spal doleje Ci te 10 l hahaha:)) pozdrawiam wszystkich:)
  • Poziom 9  
    wlasnie nie::P to sie tylko na cieplym silniku tak dzieje:P... dzieki za pomoc :))) pozdrawiam:)