Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LC2412 BEHRINGER sterownik oświetlenia SOUND TO LIGHT

holex 19 Lut 2010 14:47 1083 2
  • #1 19 Lut 2010 14:47
    holex
    Poziom 2  

Proszę o pomoc, jak załączyć sterowanie sygnałem audio w sterowniku Behringer 2412. Podłączyłem kabel do wejścia audio, doprowadzony sygnał, załączyłem przycisk "Sound to light". Potencjometry on 9 do 12 kanały w środkowej pozycji, zgodnie z instrukcją i nic nie działa. Czy ktoś mi powie o czym zapomniałem ?:D

0 2
  • #2 01 Mar 2010 09:11
    holex
    Poziom 2  

Witam
    Doszedłem już jak załączyć funkcję sound to light w sterowniku Behringer Lc2412.
    Funkcja ta działa po załączeniu przycisku sound to light przy doprowadzonym sygnale audio tylko na memories (scenach świetlnych) utworzonych w komórkach 9, 10, 11 i 12 w bankach pamięci sterownika w nastepującym porządku:
    9 - scena w pauzie między utworami (gdy brak jest sygnału audio uruchamia się ta scena)
    10 - scena reagująca na niskie częstotliwości sygnału audio (BAS)
    11 - scena reagująca na średnie czętotliwości
    12 - scena reagująca na wysokie częstotliwości
    Intensywność świecenia poszczególnych scen reguluje się potencjometrami odpowiednio 9-10 grupy B.
    Trzeba najpierw przypisać do tych komórek scenę aby móc korzystać z tej funkcji.
    Pozdrawiam

1
  • #3 24 Lut 2015 05:02
    elektronik03
    Poziom 10  

Witam wszystkich
    Czy ktoś wie jak programuje się sceny

Dodano po 2 [godziny] 40 [minuty]:

Trzeba najpierw przypisać do tych komórek scenę aby móc korzystać z tej funkcji.
    Jak sie programuje sceny oraz przypisuje komórki??
    I czy ktoś wie jak się przełącza na kolejne światło bo naraz można korzystać z 24 kanałów ale jak przełączyć na kolejne 24 kanały na kolejne urządzenia?
    Z góry dziękuje za pomoc

0