Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Unitra Beskid- problem ze sznurkiem od zmiany częstotliwości

ziomaek8919 19 Feb 2010 16:48 2884 4
    ziomaek8919
    Level 10  
    Potrzebuje pomocy.
    Przestroiłem beskida, odrestaurowałem obudowę i całą resztę, gotowe do składania.
    Ale wystąpił problem ze sznurkiem od zmiany częstotliwości, był porwany i nie mam pojęcia jakiej długości ma być i jak go zamontowac, proszę o pomoc
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Futrzaczek
    Admin of Retro group
    Linka skali (taka ładna nazwa) prowadzona jest w sposób upierdliwy do odtworzenia. Najlepiej użyć nici chirurgicznej - jest chropowata i nierozciągliwa oraz niedroga. Długości nie podam, kilkadziesiąt centymetrów. Oto fotki:
    Unitra Beskid- problem ze sznurkiem od zmiany częstotliwości Unitra Beskid- problem ze sznurkiem od zmiany częstotliwości Unitra Beskid- problem ze sznurkiem od zmiany częstotliwości Unitra Beskid- problem ze sznurkiem od zmiany częstotliwości Unitra Beskid- problem ze sznurkiem od zmiany częstotliwości
    ziomaek8919
    Level 10  
    dzięki,
    a mógłbyś mi podać ile razy linka jest nawinięta na kondensatorze a ile na pokrętle króre jest na zewnątrz?
    TELEWIZOREK52
    Level 28  
    Cytat z serwisówki - Na kółku kondensatora nawinąć cztery zwoje w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.Ostatni zwój przewlec przez wycięcie w kółku w celu uniknięcia na nim poślizgu.

Poprowadzić linkę przez kółko na ruchomej dźwigni (ta ze sprężynką )ustawionej do oporu i dalej poprowadzić linkę przez WAŁEK NAPĘDOWY nawijając na jego bieżni trzy zwoje w kierunku zgodnym do ruchu wskazówek zegara.
    Też nie lubiłem tej roboty,na szczęście tu jest prosty napęd- powodzenia.
    ziomaek8919
    Level 10  
    Dziękuje bardzo :)