Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Firmware w BOSE Mazda Rx-8 i urzadzeniem Car2PC

TommyJr 20 Lut 2010 01:04 1331 0
  • #1 20 Lut 2010 01:04
    TommyJr
    Poziom 1  

Witam wszystkich na wstepie. Czytuje forum elektroda od dawna choc dopiero od dzis jako uzytkownik. Przepraszam za brak polskich znakow.

Problem mam nastepujacy. Zbudowalm CarPC i chcialem podpiac komputer za pomaca urzadzenia Car2PC firmy GROM audio, ktore podpina sie przez wejscie zmieniarki zewnetrznej w jednostce sterujacej BOSE. Sprzet Car2PC kupilem z USA i umozliwai sterowanie komputera przez przyciski w jednostce i na kierownicy oraz przekazuje dzwiek z komputera do samochodu (podlaczenie przez USB i 3,5" jack). Nie dlugo po zakupie, ale jeszcze przed montazem na stronie producenta pojawila sie informacja ze urzadzenie nie wspolpracuje z jednostkami, ktore posiadaja firmware w wersji 9.81 i 10.01. Jak sie pozniej okazalo, posiadam ten ostatni. Czy jest ktos kto pomoglby mi, albo w zmianie firmware (w serwisie Mazdy chyba nie potrafia nic w tej kwestii zrobic) albo innej formie - szczerze mowiac nie wiem jakiej.

Oczywiscie ostateczna forma jest zmiana jednostki na starsza lub lutowanie kabelkow, ale wtedy nie bede mial sterowania.

Licze na pomoc ludzi znajacych sie na temacie, ale kazda dobra rada jest w ceni.

Pozdrawiam, Tomek.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów