Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki licznik cateye kupić?

21 Lut 2010 09:05 1849 2
  • Poziom 11  
    Witam chce kupić licznik rowerowy firmy cateye zastanawiam się nad takimi modelami velo5 , velo8 chciałbym się dowiedzieć czy te liczniki są trwałe i czy to dobry wybur z tej firmy ,może lepiej kupić z innej firmy ale wole wyprodukowane w japoni
  • Poziom 33  
    Z Cateye nie mam doświadczenia, kolega ma bodajże velo 5 i chwali sobie.
    Jeśli myślisz, że są one produkowane w Japonii, to się mylisz. Każda firma robi liczniki w Chinach. Być może składają je gdzie indziej, ale co to ma do rzeczy? Dla mnie ważne, aby licznik nie zawiódł.
    Ja posiadam Sigmę BC506 kierując się opiniami w internecie. Przejechałem z nim już 1300km bezawaryjnie, w deszczu także, jest bardzo szczelny. Przy przenoszeniu z ok. -13C do domu ani śladu pary wewnątrz. W tymże mrozie działał, ale bardzo wolno reagował LCD. Na razie zauważyłem jedną wadę BC506 - zegarek po 1,5 miesiąca o 1-2 minuty potrafi się spóźniać, jednak to dla mnie naprawdę niewielki defekt. Jeszcze jeden negatyw znalazłem - niewielkie odchylenie od normy czujnika na widelcu wywołuje brak reakcji licznika. Dla mnie też niewielki problem. Po gruntownym myciu roweru, i to nie zawsze, poprawiam tę czujkę.
  • Poziom 11  
    aktualnie posiadam starszy model cateye chce kupić nowszy ponieważ podczas jazdy chce widzieć przejechane km i prędkość aktualną a na tym starszym modelu muszę przełaczać no i 8 lat przetrwał bezawaryjnie myśle że velo5 lub 8 będą dobrze działać