Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 7 problem z uprawnieniami (chyba)

21 Lut 2010 10:51 1640 2
  • Poziom 19  
    Witam.

Instaluję pewien program. Na administratorze ten program działa, na użytkowniku niestety nie. Danie użytkownikowi pełnych praw do katalogu z zainstalowanym programem nie pomaga.
    Komunikat błędu to:

Microsoft Visual C++ Runtime Library

Runtime Error!
    Program: .... (ścieżka do pliku exe programu)

This aplication has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
    Please contact the application's support team for more information.

Jak przypiszę użytkownika do grupy administrator to może uruchomić ten program, ale nie chcę tego robić. Dodatkowe ustawienia to w właściwościach w zakładce Zgodność jest ustawione: Uruchom ten program w trybie zgodności z Windows XP SP2, oraz: Uruchom ten program jako administrator, dla wszystkich użytkowników.

Przypominam, że chodzi o Windows 7.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • Poziom 9  
    Witam,
    A czy próbowałeś to tak zrobić: (mam eng ver więc piszę jak leci) Prowoklik na obiekcie a potem idź do security -> to change permissions click edit -> Add -> Object types.. -> wybierz usera i nadaj mu prawa jakie chesz aby miał. I to powinno rozwiązać twój problem. Być może lepiej to będzie zrobić używając opcji Advance. Powodzenia.
    Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Napisałem:
    Cytat:
    Danie użytkownikowi pełnych praw do katalogu z zainstalowanym programem nie pomaga.

Dotyczy to zarówno programu jak i bibliotek Visual C++.
    Jakieś inne sugestie?

Nowa wersja programu rozwiązała problem.