Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Samsung 22" LCD LE22B650 port serwisowy USB

tom_1969 21 Lut 2010 11:22 3614 3
  • #1 21 Lut 2010 11:22
    tom_1969
    Poziom 10  

Witam.
    Mam następujące pytanie dotyczące portu serwisowego USB.
    Czy jest możliwość oglądania z pendrive podłaczonego pod ten port filmów?
    Znalazłem na tym forum opis jak wejść w tryb ustawień serwisowych (info>menu>mute>power).I co dalej?

Dziękuję i pozdrawiam.

0 3
  • #2 21 Sie 2012 23:22
    djevel
    Poziom 10  

Witam,
    sorry że odgrzewam stare grzanki, ale od paru dni próbuje znaleźć jakąś poradę, jak na samsungu LE22B650 odblokować serwisowe usb aby można było odpalić filmy z pendrive/dysk.
    Nie jestem w tej dziedzinie biegły więc proszę o wyrozumiałość :)
    Jakieś info znalazłem że można to zrobić, ale wszelkie porady jak to uczynić dotyczą modeli z większą matrycą.
    Proszę o info bądź link do strony z instrukcją, jeżeli faktycznie da się to zrobić.
    Dokładny model to LE22B650T6WXXH , soft upgrade'owałem do 2009/09/21_002003 (t-crlpeuhc-2003.4), co myślałem przyniesie rezultat (niestety nic nie zmieniło).

... tak po kilku latach posiadania tego telewizora przypomniało mi się że posiada usb, a czemu tego nie wykorzystać :)

w menu serwisowym nie mam WISELINK , a nie ukrywam że lekko boję się kombinować na chybił trafił z wyborem odpowiedniego modelu itp itd (co już się trochę zapoznałem, że nie uruchamiały się telewizory po wybraniu złego modelu).

2
  • #3 13 Gru 2012 06:36
    Lightjay
    Poziom 11  

czy ktoś cos wie bo też mam ten sam problem z usb, da się go odblokowac czy jak?
    do oglądania filmu?

0
  • #4 09 Mar 2013 11:00
    Lightjay
    Poziom 11  

podłączyłem ostatnio dvb-t tzn antenę wszystko świetnie śmiga ale mam problem z językiem. na filmach zagranicznych mam wersję językową orginalną i muszę zmieniać ręcznie na każdym kanale na PL i jest ok, ale jak przełączę i wrócę znów orginalny język, trochę to wkurza, dlaczego on tego nie zapamiętuje????

Popraw pisownię, czytaj regulamin forum punkt 3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    [_P_]

0