Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Numer skrzyni biegów Renault Scenic

21 Lut 2010 15:02 6340 2
  • Poziom 2  
    Witam posiadam Renault Scenic 1.9 DTI z 2000 roku. Auto posiada automatyczna skrzynie biegów która się zepsuła. Szukam czegoś na podmianę ale tu wystapił problem, bo sprzedający żądają odemnie oznaczenia skrzyni plus pierwsze trzy cyfry. Mi ze skrzyni udało się tylko odczytać że jest to DPO i dalej jest numer nie czytelny. Tu moje pytanie do Was czy po numerze VIN dojde co to za skrzynia?
    Podam VIN może ktoś będzie mógł mi pomóc Vin VF1JA0N0222272910

Pozdrawiam Cezary
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Pomocny post
    Spec Automatyczne skrzynie biegów
    Jeżeli szukasz drugiej skrzynki, to mów że potrzebujesz skrzynkę DPO do Scenica 1.9 DTI. Do Sceniców montowane były też skrzynki AD4 (adaptacja skrzynki Vw-Audi AG4) i w przypadku tej skrzynki należało przy zakupie drugiej podać właśnie trzy pierwsze (duże) litery.
  • Poziom 2  
    Nie jestem w temacie i na allegro widziałem również skrzynie DPO i różne numery przy nich. Nie mam pojęcia jaki mają charakter te oznaczenia. Ważne aby była do diesla bo tu głównie chodzi o przełożenia, tak mi się przynajmniej wydaje. Poszukam i dam znać co i jak .
    Pozdrawiam Czarek

Ps. Mieszkałem kiedyś w Morągu, to prawie po sąsiedzku :D