Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zrobić Podnośnik hydrauliczny przedni TUR ?

francis-drake 21 Lut 2010 17:08 20994 5
  • #1 21 Lut 2010 17:08
    francis-drake
    Poziom 7  

witam, mam zamiar zespawac sobie Podnośnik hydrauliczny TUR na przód z rur. czy schemat w załączniku będzie ok ? jaka ściane muszą mieć rury żeby wytrzymały . będzie pod ciągnik 60 ursusa. Ma może ktoś jakiś dokładnieszy schemat takiego sprzęcika ?

pozdrowienia

• #2 21 Lut 2010 23:28
    Ricardo290366
    Poziom 15  

Wszystko tylko nie rury , chyba że masz czas np, rok dopasowywać przejściówki
    profil zamknięty prostokąt .Np. mocowanie siłownika , spawasz blachę i OK ,
    oczywiście tylko wzdłuż profili + spoiny otworowe .
    Do rury wiele pracy i niepotrzebnie ciężkie i drogie .Mocowanie polecam do zwolnic tam gdzie mocowanie klatki i obudowa sprzęgła , trzeba wytoczyć tuleje
    i osadzić w gniazdach sprzęgła .Dodatkowy zbiornik oleju , wąski wysoki,
    C360 jak wjedzie przodem na dół , olej spłynie do skrzyni biegów i łyżki nie podniesie, odciążony nie wycofa- sprawdzone .

• #3 22 Lut 2010 19:10
    francis-drake
    Poziom 7  

a czy kolega ma jakiś schemat albo wiedze na temat lokalizacji takich planów ?

pozdrowienia

• #4 22 Lut 2010 19:36
    grzeso2
    Poziom 12  

widziałem rozwiazania ze mocowana byla oddzielna pompa oleju na walek przekaznika.i działalo super.tylko troche pracy i dostęp do tokarni i oczywiscie oddzielny zbiornik na olej

• #5 22 Lut 2010 19:53
    francis-drake
    Poziom 7  

aż takim masterem nie jestem ;). prostota to moja dewiza.u mnie mają być dwa - trzy siłowniki połączone przewodami z ciągnikiem .

pozdrowienia

• #6 26 Lut 2011 18:29
    arturek3009
    Poziom 2  

witam.mam problem niemoge znalesc zwymiarowanych rysunkow budowy tur 3 do c 360.czy ktos by mi mogł pomoc?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME