Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda civic 2002-1,7 ctdi schemat rozrządu.

mazur200 21 Feb 2010 19:29 10282 13
    User removed account
    User removed account  
    przem27
    Level 30  
    Napisał ze TAK, Taki już jego urok:)
    User removed account
    User removed account  
    aniram33
    Level 12  
    o ile to ten silnik to prosze bardzo.A do dlokowania wystarczą zwykłe śruby M6-M8.Honda civic 2002-1,7 ctdi schemat rozrządu.Honda civic 2002-1,7 ctdi schemat rozrządu.
    User removed account
    User removed account  
    aniram33
    Level 12  
    Dzięki owik .Zobaczymy co z tym kolega pocznie.Nie potrafie wszystkiego,cały czas się ucze i dla tego zaglądzm na elektrode.Jak kogoś uraziłem to SOORY.
    User removed account
    User removed account  
    aniram33
    Level 12  
    tam jest jeszcze rozpiska.Ja szukam wszelakich informacji o subaru impreza wrx 2000 turbo 2001r.jak byś na coś się natknoł to podeślijlinka.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    przem27
    Level 30  
    owik wrote:
    Jesteś wielki.:D Masz z 500 punktów, dałeś z siebie wszystko. Uwielbiam Ciebie.:D Możemy się umówić na kawę? Może chociaż na ciasteczko? Nie? No to nie, foch. Jestem wielce obrażony. To jaką mam brać, M6 czy M8? Bo nie nie wiem? A zaraz wpadnę, zobaczyć jak Ty ten rozrządzik robisz, TY misu. Ty wszystko potrafisz, prawda?

Owik coś Ty ćpał?:) ja też chcę!:)
    A tak serio, skoro chce rysunek rozrządu to dostał, co Tobie szkodzi? Niech robi z tym co chce to jego samochód i jego rozrząd, jak zepsuje to przyjedzie (na szelkach) do Ciebie albo do mnie i zrobimy głowicę za 5k, a jak chce sobie po prostu popatrzyć którędy jego pasek jest przewleczony to co tam, niech patrzy:)
    może sobie gdzieś śrubę wetknie.:)