Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[cinquecento 700 weber] Mam pare pytan, moje problemy

MisiuRider 24 Feb 2010 19:40 13820 34
    MisiuRider
    Level 10  
    WOW panowie spokojnie :] Tu tylko chodzi o spokojne wytłumaczenie takiemu lajikowi jak ja, jak wymienic termostat hehe

teraz po tych zdjeciach wkoncu wiem o jaka oslone chodzilo w ksiazce, bo pisalo ze trzeba zdjac oslone, a teraz widze, ze ja tej oslony nie mam lol :/ i tutaj moje pytanie, czy to bardzo zle ze jej nie ma?

Dzieki za te zdjecia co dodaliscie, teraz juz wiem, gdzie jest ten nieszczesny termostat, pobawie sie przy tym w weekend, bo w dzien po pracy, moze mi czasu nie iwystarczyc hehe

aha i jeszcze jedno jaka ta uszczelke mam kupic, jak ja dokladnie w sklepie nazwac?

EDIT: I prosze powiedzcie mi jeszcze gdzie jest ten przycisk do odpowietrzania ukladu, jak po wymianie termostatu bede wlewał nowy płyn, to czytałem, że bede musial odpowietrzac, jak to robic?
    wqq
    Level 22  
    Witam

Kolego OWIK chcę Ci oznajmić iż miałem Fiata 126 BIS, oraz CC 07 było to dość dawno temu. W obu przypadkach rozbierałem silnik i wiem o czym piszę. Po części do BIS-a jeździłem właśnie do Olsztyna ponieważ w Ostródzie nie było mowy o dostaniu takich rzeczy w tamtym czasie.
    Kolego MisiuRider ściągnij sobie Książkę z serii Sam Naprawiam, będzie pomocna w niektórych naprawach.

Pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    arekadiusz
    Level 21  
    Wpisz w google ( cc700 - jak odpowietrzyć układ chłodzenia? znajdziesz tam linka do forum elektrody tam sa takze zdjecia i opisy temat byl juz poruszany , linka nie wklejam poniewrz nie jestem pewien czy to nie lamalo by regulaminu wklejajac cudze tematy.

Dodano po 22 [minuty]:

owik wrote:
    Kolego, ale to taka rozmowa o niczym. Zapytałem się grzecznie, czy termostat jest aby przykręcony do miski olejowej. Chcecie bić pianę, w stylu ja wiem lepiej, Wasza sprawa. Czy termostat jest przykręcony do miski? Przecież to krótkie pytanie. Jest czy nie jest? Do czego są wkręcane śruby termostatu? Bo takim pieprzeniem to zamiast pomagać, mącicie ludziom w głowach...

Zeczywiscie Tylko grzecznie sie zapytales !!!

owik wrote:
    Hehe, taką książeczkę to już każdy ma hehe. I co, hehe, dalej twierdzisz że do miski, hehe?
    Hehehehehe.

P.S. Już jest dwóch chętnych na przynajmniej ostrzeżenie. Jeden pisze totalne bzdury, drugi go broni pisząc kolejne bzdury. Do dzieła:) A może to klony? Najpewniej:D

owik wrote:
    Na do miski przykręconego. Jasne, ŻENADA.

owik wrote:
    Hehehe, to weźcie wy się razem ze swoim kompanem do miski dokręcajcie i będzie spokój. Dla mnie EOT a Wy się bawcie dalej, w naprawianie czegoś, czego 10 lat nie widzieliście. No może widzieliście, w Internecie.:D
    Pozdrawiam, życzę wielu wymian termostatów przykręconych do miski olejowej w CC700.

Zeczywiscie grzecznie sie zapytales !!!
    Michu10
    Level 32  
    Dla ostudzenia atmosfery proponuję zamknąć temat, zresztą autor tematu wie w czym ma szukać ,co robić , pobawi się przez weekend.