Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

System plików RAW po skandisku

vasteq 22 Feb 2010 19:01 1670 6
    vasteq
    Level 18  
    Witam
    Niedawno zawiesił mi sie komputer, po zresetowaniu dlugo oczekiwalem na wlaczenie komputera. W koncu po ktoryms razie pojawil sie scandisk i zaczal sprawdzac jeden dysk 500GB. Wykryl jakies bledy, pousuwal uszkodzone obszary. Po wlaczeniu systemu dysk byl nie do odczytania i pojawil sie system plikow RAW. Na dysku bylo ok 400GB danych, czesto na nim sciagam pliki. Nie chcialbym stracic tych danych. Czy potrafi ktos pomóc?
    vasteq
    Level 18  
    no nie pomoglo bo nic nie ma. Robilem TestDiskiem odzyskiwanie partycji - cos znalazl, potem robilem "analyze", ale dalej nie mozna wejsc na dysk. Robiłem skanowanie Active Partition Recovery. Program Partition Wizard Home widzi partycje - ale tylko 34GB jako NTFS-Active-Primary a pozostałe 431GB jako Unalocated-None-Logical. Czyli wynikało by z tego ze tylko 34GB udało mi się odzyskac?
    vasteq
    Level 18  
    problemow zwiazanych z systemem plików RAW jest wiele i nie zawsze opisane metody sie sprawdzaja. Zanim napisales ostatnia odp wyszukałem i przejzalem kilka sposobów jednak to nic nie dało. Moze mi ktos powiedziec czemu Easy Recovery Pro nie widzi mi dysków a po uruchomieniu w Win7 jako Administrator wiesza sie? Czy ten progra nie jest przystosowany do WIn7 ?
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    vasteq wrote:
    Czy ten progra nie jest przystosowany do WIn7 ?

Nie przesadzaj z lenistwem! Sprawdź sobie sam albo zapytaj producenta.