Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

t4 swiece,przekaznik,kontrolki PROBLEM

23 Lut 2010 01:29 1896 1
  • Poziom 1  
    witam wszystkich,mam powazny problem z autem t4, 1,9D,94 rok.od pewnego czasu zaczela mi migac w czasie jazdy kontrolka swiec zarowych i zacza pykac przekaznik nr.102 (zdarzalo sie to raczej przy zimnym silniku).po okolo tygodnia takiej jazdy zaparkowalem,przychodze i zaczelo sie,po przekreceniu kluczyka przekazniki tylko pykna,kontrolki mrugna i nic ani sie nie odezwie ani nie zakreci.po tygodniu szukania przyczyn wymienilem przekaznik nr.102,odpalil jak nowy.ale tydzien pozniej wszystko to samo,kupilem nastepny troche inaczej onumerowany i tym razem nic tylko pyknie i mrognie. dlaczedo rozrusznik nie kreci?jak na ostro zakrecic rozrusznikiem?dodam ze jest to powazny problem dla mnie poniewaz znajduje sie tym autem w paryzu mechanik nie ma pojecia,a elektryka nie znam no i stoje i pewnie go tutaj zostawie. dodam tez ze swiatla stopu ok ,swiec nie wymienialem.jeden przekaznik tutaj kosztuje 50 euro.Bede wdzieczny za jaka kolwiek pomoc.POZDRAWIAM Slawek
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 20  
    Zajrzyj do przekaźnika (oryginalnego) czy nie ma zimnych lutów a pewnie są, popraw i sprawdź.