Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moduł komfortu widzi otwartą klape bagażnika golf IV 1.9 tdi

mk-tronic 23 Lut 2010 10:27 2792 3
  • #1 23 Lut 2010 10:27
    mk-tronic
    Poziom 17  

Witam,jak w temacie golf IV 2003r, moduł komfortu widzi cały czas otwartą klape bagażnika , instalacja sprawdzona,na wejsciu do sterownika jest sygnał otwarcia i zamkniecia ale moduł tego nie widzi,wiec podejrzewam ze po prostu jest uszkodzony , chyba ze wymaga wprowadzenia jakis zmian w sterowniku,( adaptacje ),jesli tak to bardzo prosze o jakies wskazówki który kanał i jakie wartosci, oraz jak ewentualnie zapisac nowe piloty w nowym module ??i czy przy wymianie modułu trzeba też kodować kluczyki (immo) ale to chyba już inna puszka,sorry za głupie pytania ale dawno w temacie nie byłem ;(
    Z góry dziekuje.

0 3
  • #2 08 Mar 2010 20:16
    598035
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 12 Mar 2010 13:38
    mk-tronic
    Poziom 17  

witam,kolego jak nie masz ochoty pomagać to lepiej nic nie pisz.Napisałem w poście ze widzi otartą klape, czyli sprawdziłem w blokach, sprawdziłem multimetrem tak że na bezpośrednim wejsciu do modułu,już nie pamietam który pin ale sygnał byl zmienny w zależnosci czy otwarta klapa czy zamknieta wiec instalacja ok,zostaje moduł, generalnie mam tylko pytanie jakie konkretnie procedury trzeba wykonać przy zmiannie modulu,to znaczy programowanie itp, zwłaszcza jeżeli bedzi to używany moduł np. od passata ale o tych samych numerach ???

1