Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer aspire 5542G -umierający pasek zadań win7

Kamo2k 23 Lut 2010 17:19 927 0
    Kamo2k
    Poziom 14  
    Witam
    Mam win 7 x64 home premium, którego nabyłem razem z lapkiem - problem w tym, że po niecałym miesiącu użytkownia winda się zawiesza przy niemal każdej durnej operacji jaką chcę wykonać. Pasek zadań przestaje reagować, manadżer zadań się pokaże, ale od razu się zawiesza również. Jedyne co pomaga to ctrl alt del i wylogowanie - wtedy na moment wszystko się odwiesza, ale już jest po czasie. Skanowane wszystkim co się da chyba prócz combofixa, który nie chodzi z win 7.
    Najcześciej jak zauważyłem, zawieszke powoduje odpalanie IE. Nie wiem czy to coś ma do tego czy nie. System był już reinstalowany więc jest swieży i nadal to występuje teraz nawet jakby częściej. Oczywiście w trakcie zawieszenia się paska mogę odpalać inne programy za pomoca np total commandera, ale nie zajrzę już do mojego komputera do panelu starowania ani nigdzie indziej. Sterowniki wgrane w wiekszości - niektóre nie jak czytnik kart itp nie. Wszelkie sugestie mile widziane :)

Popraw niechlujstwo językowe w swoich wypowiedziach! Dostępny jest przycisk "Pisownia" Acer aspire 5542G -umierający pasek zadań win7
    Regulamin pkt. 8.1, 10.9 15. [DriverMSG]

Żeby jeszcze te "dziadostwo" działało poprawnie w operze ... sądziłem, że mody moją lepszą robote niż czepianie się polskich znaków....