Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA 6600 slide i yestaw Nokia CK+1W

adrianstar 23 Lut 2010 17:42 1416 3
  • #1 23 Lut 2010 17:42
    adrianstar
    Poziom 2  

Proszę o pomoc w następującej kwestii.
    Posiadam telefon NOKIA 6600 slide oraz zestaw nokia CK-1W. Po zakupieniu telefon komunikował się z zestawem przynajmniej przez pół roku, po wgraniu aktualizacji oprogramowania w serwisie nokii, telefon zestaw widz, prosi o hasło ale nie może połączyć.

Sytuacja jest o tyle dziwna, że zakupiłem kolejny podobny model tel. 6600 slide łączył się on przez pewien czas z zestawem, jednak po aktualizacji oprogramowania zaprzestał.

Kontaktowałem sie nawet w tym temacie z pomoca techniczną nokii, jednak wiedza techników i sposób obsługi pozostawia wiele do życzenia.
    Poinformowałem technika o problemie, na co usłyszałem odpowiedz, że on urządzenia CK-1W nie ma na liście kompatybilności z nokią 6600 slide.
    To była właśnie pomoc technika NOKII, i na nic zdało sie przekonywanie że dwa urządzenia przed aktualizacja komunikowały się bez przeszkód.

Proszę o pomoc w tym temacie wierzę, iż ktoś posiada większą wiedzę . . . i wie jak to rozwiązać

0 3
  • #2 17 Mar 2010 13:00
    man_x
    Poziom 10  

mam ten sam problem nokia 6600 slide i ten sam zestaw po aktualizacji softu nie widzi mi tego zestawu w wyszukiwaniu mogę stanąć na głowie i nic a dowolny inny tel widzi zestaw. Za pomocą 6600 slide też widzę inne telefony więc nie wiem o co chodzi będę próbował znaleźć rozwiązane o wynikach poinformuje w temacie.

0
  • #3 17 Mar 2010 13:48
    adrianstar
    Poziom 2  

Widzę ze ktoś posiada ten sam problem, podejrzewam że niebawem pojawią się następni.
    Proszę zwrócic uwagę że nawet mikrozestaw z ustawień tel. znikł !

Postanowiłem sprawdzić czy z innymi zestawami głośnomówiącymi (przenośnymi)bloototh do auta się łączy:
    1. Jabra wszystko działa
    2. Nokia nie znam modelu"okrągły z przyssawką na szybę" działa

Pytanie tylko dlaczego mam ponosić kolejne koszty skoro kupuje i tak nie tani telefon.
    Jednym słowem czuję jakąś kombinację ze strony nokii. Jeszcze technik mi mówi że jest niekompatybilny i przez przypadek zadziałał ( tak przez przypadek działał przez pół roku i nagle mu się odwidziało). Na tym zestawie wszystko działa z tel samsunga łącznie.

Proszę o podpowiedz jak uda sie rozwiązać problem, ja też postaram się jeszcze języka zasięgnąć.

0
  • #4 06 Lip 2013 02:10
    man_x
    Poziom 10  

Po kolejnej aktualizacji softu w 6600 slide problem znikł.

0