Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metal Work Pneumatic
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda fabia problem z modułem komfortu

rslipek 23 Lut 2010 17:46 6100 6
  • #1 23 Lut 2010 17:46
    rslipek
    Poziom 9  

Witam wszystkich

Jakiś czas temu jeden z przewodów nad akumulatorem nr 2 zaczął mi się strasznie grzać co spowodowało przepalenie bezpiecznika. Nie zlokalizowałem zwarcia ale zastosowałem się to piszących ludzi na forach, i usterka znikła. Ostatnio zauważyłem ze nie działa w fabii zamknięcie klapki obiegu wewnętrznego i nie załącza się klimatyzacja a nawiew cały czas daje gorące powietrze a pokrętło nie działa. Postanowiłem poszukać błędów Vag-iem i pokazały się takie:

P1649 18057
    Magistrala danych napędu, brakujące dane z komputera sterującego systemem ABS

P1635 18043
    Magistrala danych, brakujące informacje z komputera sterującego klimatyzacja

czy ktoś potrafi wyjaśnić jak naprawić ta usterkę... za informacje z góry dziękuje.

pozdrawiam Robert

0 6
  • Metal Work Pneumatic
  • Metal Work Pneumatic
  • #3 23 Lut 2010 17:55
    wopor
    Poziom 32  

witam, chyba fabianki miały ten problem z przewodami na scianie grodziowej, ze woda wlazła ale nie wylazła :D i robiły sie dżdżownice z izolacji, moze tam poszukaj problemu, powodzenia

0
  • #4 23 Lut 2010 18:00
    rslipek
    Poziom 9  

Fabia 1,9 TDI rocznik 2000 klima manualna akumulator nr2 to chodziło mi o bezpiecznik przepraszam za błąd

0
  • #5 24 Lut 2010 22:52
    heniek_z
    Poziom 17  

z abs to jakiś stary błąd, a brak komunikacji z klimą to sprawdz bezpieczniki bo brakuje zasilania dlatego też nie działa regulacja i obieg

0
  • #6 25 Lut 2010 01:39
    rox1
    Poziom 18  

niemozesz sie polaczyc z klimatronokiem bo go niemasz ,a w manualu pokreciolki + linki steruja klapami w nagrzewnicy moze spadlo krores zabezpieczenie.....

0
  Szukaj w 5mln produktów