Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka PRIVILEG CLASSIC 3820: niepokojące dzwięki

geos 23 Lut 2010 19:36 2104 2
  • #1 23 Lut 2010 19:36
    geos
    Poziom 9  

witam,

użytkuję pralkę od kilku lat, jeszcze nie była serwisowana. ogólnie działa, ale ostatnio zaczęły mnie niepokoić dźwięki dochodzące podczas obracania bębna (delikatne chrobotanie). zadzwoniłem do serwisu i po podaniu modelu i powyższej uwagi usłyszałem:

Cytat:
    - niemiec. ok. 400 pln.

jest to kwota bliska ceny jaką zapłaciłem za tę pralkę. serwisant szybko zasugerował, że to uszkodzenie łożysk.

w związku z tym mam pytanie, czy w tym modelu pralki faktycznie wymiana łożysk to taki duży koszt, a może bardzo dużo pracy przy wymianie, czy też serwis próbuje mnie trochę naciągnąć? jeśli łożyska do tej pralki są dostępne to prosiłbym o podanie modelu, może znajdę taniej niż zasugerował serwisant.

pozdrawiam,
    geos

0 2
  • #2 24 Lut 2010 12:21
    blondi80
    Poziom 9  

U mnie podobnie objawilo sie uszkodzenie lozysk, na szczescie koszt naprawy objela gwarancja rozruchowa. Niestety nie mam juz kontaktu ze sprzedawca i nie wiem ile takie lozyska moglyby kosztowac. Proponuje skontaktowac sie z handlarzami z allegro, ktorzy sprowadzaja pralki z niemiec, bo oni czesto posiadaja czesci do tych pralek.

0
  • #3 05 Kwi 2011 13:10
    geos
    Poziom 9  

Łożyska w porządku. Natomiast prawdopodobnie coś z moim słuchem jest nie tak :)

geos

0