Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Maskownice do kolumn -pomys造...

23 Lut 2010 20:12 3077 14
  • Poziom 15  
    Z這篡貫m w豉郾ie fajne paczuszki na g這郾iku Alphard PS15 i kompletem 鈔ednio-wysokotonowym tej samej firmy, czyli jednym s這wem zrobi貫m sobie tak wersj pseudo "Magnum". Mam jednak k這pot z wykombinowaniem maskownic na front kolumn. Grille nie wchodz w gr -kolumny s wiern kopi orygina逝. Jest na Allegro go嗆, kt鏎y oferuje takie kraty (1,80z za kawa貫k 10x10cm), ale cholernie drogo mnie to wyniesie. Szukam pomys堯w, jakie mo積a by tu wcieli, mo瞠 kto boryka si z takim problemem i rozwi您a go w miar tanio.
  • Computer Controls
  • Poziom 25  
    W Castoramie widzia貫m takie typowe kraty (blachy z otworami)niestety 99z za kawa貫k 100x100cm. Je郵i nie pasuje ci cena szukaj po sklepach z blachami i materia豉mi budowlanymi.
  • Computer Controls
  • Poziom 15  
    Niestety w moim mie軼ie nie ma Castoramy, bo mo瞠 by to nie by這 takie tragiczne... Jest jeden sklep, gdzie mo積a kupi blach perforowan, ale ca造 arkusz 1x2m za 240z -zab鎩czo drogo.Dzi瘯i za zainteresowanie.
    Czekam na dalsze propozycje.
  • Poziom 27  
    Kolego, jak si dobrze zastanowi to potrzeba tobie nieca造 m2.
    Dok豉dniej to 2 kraty o wymiarach oko這 80cmx45cm = 0,72m2
    Zreszt, w twojej okolicy (Radom) jest pe軟o firm, kt鏎e zajmuj si blachami jak i obr鏏k cnc. Zadzwo do nich i si dowiedz ile sobie 篡cz za tak przyjemno嗆 :)

Ewentualnie pozostaje sprzeda wysy趾owa. dexon.pl
  • Poziom 15  
    Zgadza si. Gdybym mia pewno嗆, ze te z Castoramy si nadaj do tego celu -nie wiem nawet jak wygl康aj -to za 10 minut wsiadam w samoch鏚 i p璠z do Kielc (tam najbli瞠j) i kupuj t blach. Mo瞠 kto wie jak wygl康a blacha z Castoramy, mo瞠 kto j zastosowa w swoich wynalazkach?
  • Poziom 25  
    Kolego t逝macz ci, 瞠 jest to typowa blacha stosowana na maskownice do kolumn! Identyczna jak na LDMach, a nawet widzia貫m na Electro Voice'ach, podam ci jeszcze numer aukcji do paczek w ni zaopatrzonych: 931682647. Jedynie czym si mo瞠 r騜ni to tym, 瞠 oczka s w rz璠ach, a nie na przemian uk豉dane. Ja widzia貫m takow w Castoramie w Rzeszowie, tylko o ile si nie myl b璠ziesz miusia do這篡 5z na Spraya i 豉dnie j pomalowa. Radom du瞠 miasto, pytaj r闚nie w Praktikerze, a tak瞠 w supermarketach budowlanych, na pewno gdzie znajdziesz.
  • Poziom 15  
    Oczywi軼ie. Z pomalowaniem nie ma problemu -mam pistolet. Spr鏏uj popyta, w Radomiu jest Obi, Praktiker i Nomi, niestety jak do tej pory nie rzuci這 mi si nic takiego w oczy, a nale輳 do cz瘰to "zwiedzaj帷ych" te sklepy. Nic spr鏏uj... Dzi瘯i.
  • Poziom 25  
    Sam zapyta貫m pracownika Castoramy, kt鏎y nie widzia o co lata skierowa mnie na stoisko tylko, a na stoisku ca趾iem w k帷ie le瘸造 te blachy, 篡cz powodzenia w poszukiwaniach.
  • Poziom 36  
    ja bym szuka raczej po firmach -> cena mo瞠 by o 50% ni窺za. Do kielc masz kawa貫k, nie 瘸l ci na benzyn?
  • Poziom 10  
    Ja mam pomys ale nie wiem czy jeszcze materia jest dost瘼ny.
    Wygl康a to tak ,瞠 kilka lat temu kupowali鄉y w Agromie chyba jakie sita do kombajn闚. Jest to arkusz solidnej blachy jakie 1x1,5m z okr庵造mi otworami, do wyboru jakie 3, 4 i 5 mm. kilka lat temu kosztowa這 to 50z za arkusz, teraz ???

Zerkn掖em w google , Wystarczy wpisa "sita rolnicze producent" i wszystko jasne...
    Wszystkie otwory i wzory z dowolnej grubo軼i blachy za rozs康n cen.
  • Poziom 15  
    Dzi瘯i kolego, ale one s za ma貫. Pisa貫m do STX-a, ale sprzedaj tyko takie wymiary. W ka盥ym razie dzi瘯i.
  • Poziom 39  
    w takim razie zostaja jedynie sklepy "瞠lazne" - takie gdzie kupisz prawie kazdy rodzaj metalu
    ale arkusz dla plyt stalowych to 1000x2000mm i malo kiedy chca sprzedawac mniejsze :/

zapomnij o CNC - koszt wyciecia arkusza laserem to ok 1000zl :P
  • Poziom 39  
    oooo! i maja siatki jak w scanach czy w seasach :D