Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WS 504 Unitra Diora wzmacniacz

23 Lut 2010 21:06 1860 6
  • Poziom 9  
    witam mam taki problem mianowicie znalazlem w piwnicy wzmacniacz WS 504 Unitra Diora wzmacniacz niestety po podlaczeni do sieci nic nie eaguje bezpieczniki sa ok zauwazylem tylko jedna rzecz podczas wyjmowania wtyczki z gniazdka zasilajacego diody na wzmacniaczu nieco migaja...prosze o pomoc co to moze byc?
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Poziom 13  
    hmmm jeśli jest zawilgocony to mogą być różne objawy ale po 1 opisz co sprawdzałeś ??

zobacz czy diody prostownicze sa ok ??
    zmierz napięcie powinno być koło 35V- 40V
    opisz coś więcej ..

Pozdrawiam
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Poziom 9  
    jestem troche zielony w takich tematach wiec prosze o zrozumienie:D sprawdzalem bezpieczniki wszystkie sa ok przy wlaczaniu zasilania lekko migaja diody i jest delikatne "pukniecie" w srodku.jak znajde woltomierz to zmierze, napiecie domyslam sie ze trzeba zmierzyc tuz za zasilaczem... zastanawialem sei nad oddaniem go do naprawy ale koszta moga byc spore i watpie ze sie oplaca wiec prubuje tutaj cos zdzialac... z gory dzieki za pomoc...
  • Poziom 10  
    Witam!

Trudno określić, co może być przyczyną owych stuków. Nie miałem okazji dotychczas zajmować się WS 504 ( a bardzo bym chciał:D).
    Mam natomiast schemacik wzmacniacz, jeżeli to mogłoby coś pomóc to pisz na PW.
    Pozdrawiam!
  • Poziom 9  
    Witam odezwij do mnie na pw pomogę w naprawie tego wzmacniacza
  • Poziom 10  
    Może spróbuj zacząć od najbanalniejszej rzeczy czyli czy masz mostki na wejściu i wyjściu do equalizera.