Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który monitor kupić HP P1120 czy DELL P1130

24 Lut 2010 16:58 1277 2
  • Poziom 9  
    witam, przymiezam sie do zakupu monitora CRT głownie do grania, duza role odgrywa odswiezanie bo w gre ktora gram 1 hz = 1 fps więc chcę jak najwiecej . Na allegro cena tych monitorów różni się kwotą 150 zł czyli HP P1120 - 199 z przesyłką. DELL P1130 najtaniej 355 z przesyłką. Z mojego punktu widzenia i opisach na aukcjach sa to takie same monitory..jednak wole zapytać was czy warto doplacac 150 zł ponad czy jednak wziac tego HP. Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Mogę podpowiedzieć aby poszukać jakiegoś lg flatrona, bardzo dobrze wyświetlają obraz ja swojego miałem ponad 6 lat i nie da rady zauważyć wad... Może jest mały problem aby go porządnie ustawić ale godzinka zabawy i będzie banglać... Nie rozważałeś zakupu jakiegoś lcd? jak zaciemnisz pomieszczenie obraz jest bardzo ładny i zdrowszy (ale crt'ki biją na głowę wszystkie lcd;)
  • Poziom 9  
    mam aktualnie LG M197WD PZ - nie moge na nim grac poprostu sie nie da..tuneru i tak nie uzywam bo nie mam tu tv..chce poprostu wymienic i zaczac normalnie grac a nie meczyc sie zamiast bawić..a jak z odswiezaniem u Flatronów ? gram w Counter-Strike'a tam fpsy graja role a tak jak wspomnialem 1 hz - 1 fps. na tym swoim monitorze teraz mam 70 hz ale to jest tragedia, paski jakies lataja przez srodek, nie chodzi plynnie do tego dochodzi obraz 16:9, nie, to nie dla mnie. Koniecznie CRT tylko jaki...mam w glowie 2 - te ktore podalem w temacie, 21 calowe, szukalem tez 19, ale w aukcjach na allegro nie kazdy pisze jakie odswiezanie maja i nie wszystkich monitorow specyfikacje znajduje.