Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bizhub C350 + Fiery IC-401 - bierze papier tylko z LCT

ejsi 24 Lut 2010 18:30 1756 4
  • #1 24 Lut 2010 18:30
    ejsi
    Poziom 8  

Witam,

mam problem polegający na braku możliwości wyboru podajnika papieru drukując przez moją fiery ic-401 podłączoną do bizhub c-350. problem występuje wyłącznie kiedy chcę drukować bezpośrednio z jakiegoś programu. drukując z command work station mogę wybierać tray'e bez problemu. proszę o pomoc.

0 4
  • #2 25 Lut 2010 00:04
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

A pod sterownikiem zaktualizowałeś jej opcje? Czy wybór papieru pod sterownikiem jest na automatyczny czy autowybieranie przez drukarkę. Powinno być to drugie.

C.

0
  • #3 25 Lut 2010 00:07
    ejsi
    Poziom 8  

nie, nie ustawiałem nic w sterowniku. swoją drogą jest w języku niemieckim i nie potrafię w nim znaleźć tej funkcji...

0
  • #4 25 Lut 2010 10:22
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

Chodzi o język Fierki - możesz go zmienić, tylko musisz przywrócić fierę do ustawień fabrycznych i poustawiać na nowo od podstaw. W tym celu najlepiej przed tym zabiegiem wydrukować stronę konfiguracji. Pierwsze pytanie po przywróceniu fabrycznych nastaw jest właśnie o język. Wybierasz ENGLISH i jego brytyjskę odmianę UK . Moje pytanie dotyczyło bardziej ustawień sterownika w komputerze. Co do języka strony www możesz go zmienić w okienku w prawej górnej części. Domyślnie jest ustawiony na język fierki.

C.

0
  • #5 25 Lut 2010 10:34
    ejsi
    Poziom 8  

dzięki za odpowiedź. nie chcę przywracać do ustawień fabrycznych bo mam nie poradzę sobie z jej konfiguracją ( mam umowę serwisową ). Jeśli chodzi o język strony www to jest w. angielskim, znam hasło do panelu admina. jest tam opcja wyboru tray'a ( nie w panelu admina tylko w ogolno dostepnym) ale rowniez nie daje to efektu

0