Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Touch 3G. Opinie. Ile trzyma bateria?

luki880 24 Lut 2010 19:38 2120 4
  • #1 24 Lut 2010 19:38
    luki880
    Poziom 12  

Napiszcie mi jak sprawuje się ten telefon.
    Ile trzyma bateria, i jakie jest ogólne wrażenie po zobaczeniu tego telefonu.

0 4
  • #2 24 Lut 2010 20:14
    Richter
    Poziom 31  

Cytat:
    Mam tego smarta od miesiąca. Mimo wysokiej ceny ( dla mnie wysokiej) smart jest tego wart. Nie miałem dużego doświadczenia ze smartphonami ale miałem okazję pobawić się HTC Diamond i Touch Pro. Powiem tak, pierwsza różnica TouchFlo 2D w Jade3G subiektywnia działa szybciej, i ma mniej zaciachów niż TouchFlo3D w TouchPRO. Druga różnica -wyświetlacz w Jade3G ma mniejszą rozdzielczość niż w Diamondzie i T.Pro, generalnie to nie przeszkadza podczas normalnej elsplatacji ale gdy korzystamy z internetu czasami może denerwować. Trzecia ekran Jade ma duży kontrast ale w słoneczny dzień wygląda gorzej niż w Diamondzie. Co jest fajne w tym urządzeniu posiada szybki procek taki sam jak w Diamond i Touch PRO , fajną obudowę bez kantów i innych wystających bajerów,posiada praktycznie takie same możliwości jak wymienione wyżej modele (WIFI itd), Co przemawia na korzyść Jade3G ma gniazdo na karty SD (Diamond nie posiada), sprawdziłem GPS no trochę mnie zaskoczył w niektórych warunkach szybciej łapał FIX niż Touch PRO nie mówiąc już o telefonach z GPS np.SE C702. Polecam ten model dla mało wymagających (początkujących) użytkowników chociaż gdy ja go kupiłem miałem bardzo duży problem co wybrać ceny Jade i Diamonda były takie same i wybrałem Jade.

0
  • #3 24 Lut 2010 23:51
    slam
    Poziom 13  

Posiadam ten telefon od tygodnia wszystko jest ok poza tym ze ekran dotykowy dziala bardzo kiepsko tak samo z jego jakoscia bardzo slabe katy widzenia (tragiczne) moj poprzedni telefon mial wyswietlacz amoled moze dlatego tak oceniam ten chodz np. nokia n95 ma duzo lepszy lcd. Pozatym z plusow wifi,gps lapie sygnal okolo minuty no i system operacyjny na szybko sprawdzajac bateria pozwala na 3-3.5 godz ogladania filmu,czas czuwania kolo 5dni przy malym uzywaniu.

0
  • #4 26 Lut 2010 22:35
    luki880
    Poziom 12  

a może ktoś ma jakieś inne opinie??

0
  • #5 16 Mar 2010 01:14
    adikow
    Poziom 13  

mam go od pół roku, kupiłem z Honkongu bezpośrednio i jest to CLON, ma inny procesor i gorszy aparat, poza tym to samo.
    Wadą jest miękki wyświetlacz trzeba mocno przyciskać na rogach ale można się przyzwyczaić. Kontrast można sobie zwiększyć i w słońcu nie jest tak źle. Pod kontem nie patrze na telefon ;) Większość telefonów tak ma. Jeszcze mi się nie zawiesił. Działa dość szybko.
    GPS działa bez zarzutów szybko. Wifi również. Radio tylko na słuchawkach.
    Głośnik trochę trzeszczy przy słuchaniu MP3. Używam go na sieci mBank z internetem 50mb miesięcznie za free, spokojnie wystarcza do googlowania jak potrzeba w terenie. Żadna siec tego nie ma.

Jak nie chcesz clona to sprawdz to:
    Porcesor: clone to Marvell PXA 300 624MHZ, orginał to QUALCOMM
    Clone posiada radio, oryginał nie
    clone ROM/RAM 256/128, originał 256/192

0