Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebny wsad Passat b5 fl 2004 rok 1/2fis

25 Lut 2010 00:44 2770 11
  • Poziom 10  
    Witam, narobiłem se bałaganu a mianowicie przez nie uwage wgrałem wsad z całkiem innego auta a nie miałem kopi właściwego :(. Jesli to mozliwe prosiłbym o pomoc jeśli ktos ma taki wsad bede wdzięczny.
    Auto to passat b5 fl 2004 1.9 tdi avf 131KM manual z małym fisem
    nie mam numeru zegara bo teraz już go nie z czytam, prubowałem podstawic inne wsady i zadziałał 3b0 920 924 A ale nie mam pewnosci ze to właściwy i na nim nie moge zaadaptowac licznika z ecu a klucze przyjmuje normalnie. Zgóry dziekuje za pomoc
  • Poziom 18  
    napewno mam rano cos ci wrzuce !!!
  • Poziom 10  
    To musi byc wsad min z 2003 w góre , licznik różni sie tym ze na wyswietlaczu ma przebieg na dole pod przebiegiem dziennym s nie jak w 2001 i 2002 u gory . Z góry dziekuje za pomoc
  • Poziom 10  
    rox1 dzieki za wsady, lecz to nie stety nie te bo ja mam 1/2fis a nie full fis wspomoże ktoś jeszcze? może ty rox1 masz jeszcze inne?
  • Poziom 11  
    witam
    przepraszam ze odgrzeje kotleta
    ale potrzebuje seryjnego wsadu do kompa
    auto passat avant 2003r 1.9 tdi 131km tiptronic
    mam jakiegos cudacznego chipa i chce go wywalic
    z gory dziekuje za pomoc
  • Poziom 35  
    Jaki numer sterownika??
  • Poziom 2  
    Witam, może ktoś pomoże.
    Mam paska 1,9 130 km. z 2001 r kupiłem zegary z pół fisem z 2004 r zgraliśmy z sąsiadem wsad ze starych zegarów, przepisaliśmy do wsadu z nowych w odpowiednie miejsca ze wzoru ściągniętego z neta i niestety mamy problem z kodowaniem immobilisera. Jak udało się coś pokombinować że auto odpaliło to zegary miały słabe podświetlenie, obroty i prędkość sobie na zegarach wariowały. przebieg się nie wyświetlał tylko jakieś dziwne symbole.
    Sciągneliśmy wsad z forum vw passata, zrobiliśmy korektę wsadu tak jak powyżej i znów pojawił się problem z immobiliserem, pozostałe parametry już się wyświetlały.
    Nowy licznik ma numer 3BO 920 829 F
    Znaleźliśmy teraz wsad 3BO 920 829 A. Chciałem się zapytać, o co chodzi z tymi literami. Czy można spróbować z tym poniżej wsadem, czy będą znów problemy. Może ktoś miał podobny problem. Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Witam
    Poszukuję oryginalnego wsadu do licznika 3B0920829A z pół Fisem. Passat 3B5 fl silnik AWX skrzynia manual z kwietnia 2004 r. Licznik na wyświetlaczu prawym ma przebieg na dole pod przebiegiem dziennym, nie jak w tych przed 2002 u góry. Za ewentualną pomoc bardzo dziekuję.