Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podciśnienia w Mercedesie 123 200D z silnikiem 250D od 124

samo0 25 Lut 2010 08:50 2507 3
  • #1 25 Lut 2010 08:50
    samo0
    Poziom 2  

Mam taki problem, trafił do mnie Mercedes 123, w którym był 2 litrowy diesel właściciel wsadził do niego 2.5 litra z Mercedesa 124.
    Niestety przy zmianie silnika nie poopisywał przewodów podciśnienia, nie wiem dokładnie co to za model.
    Ponieważ trafiła do mnie sama skorupa z silnikiem i tylną kanapą, z tego co widzę podciśnienia idą do centralnego, anteny i skrzyni biegów, dodatkowo wszystko jest pomieszane z jakimś alarmem.
    Poszukuję schematu przewodów podciśnieniowych albo chociaż opisu kolorów, który do czego służy ponieważ przewody są poodpinane.
    Muszę uruchomić go tak żeby odpalał z kluczyka.

0 3
  • #2 26 Lut 2010 19:48
    Gerri
    Spec od Mercedesów

Silnik 250D z modelu 124 to kilka różnych silników i kilkanaście schematów połączenia podciśnienia - zależnie od tego jaki to silnik, jakie ma wyposażenie i do którego kraju był skierowany.

0
  • #3 28 Lut 2010 22:42
    samo0
    Poziom 2  

Wiem o tym ale czy mógłbym prosić o przykładowy schemat lub chociaż o opis kolorów wężyków ułatwiło by mi to robotę chodzi głównie o to żebym się zorientował ile trójników lub wężyków mi brakuje. Mam pytanie czy jeżeli zrobię fotkę tego motoru czy pomoże to w identyfikacji jego.

2
  Szukaj w 5mln produktów